Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto Uzumaki

#10
(15-03-2009, 06:28 PM)ovidiu A scris: Continoarea cap.1

Kakashi ii dete suma vanzatorului,apoi ii lua pe cei trei cu el si se dusera sa se antreneze.
-Bine,aveti de trecut doua probe!
-Si care sunt acestea? zise Naruto.
-Prima proba e sa doborati un pom,cea dea doua proba e sa urcati pe copac folosinduva chacra.Sport la treaba!
-Multumim, zisera cele trei in cor.
.........................................................
Dupa un timp Sasuke si Sakura au terminat.Cei doi se asezara pe iarba si incepura sa discute in timp ce Kakashi il ajuta pe Naruto,Sasuke ii zise Sakurei:
-Esti frumoasa!
-Multumesc pentru compliment!
Celor doi se rusinasera.
.............................................
Se facu noapte,Naruto nu terminase nici prima proba nu o trecuse.
Kakashi ii spune lui Sasuke si Sakura ca pot sa plece sa se odihneasca.
Kakashi se duse inspre Naruto si ii zise:
-Naruto es
ti frant poti sa pleci si tu.
-Nu, Kakashi-sensei nu ma dau batut ,pana nu voi termina cele doua probe nu voi pleca.
-Bine,eu plec acasa! zise Kakashi.
Inainte de a pleca Kakashi observa ca cineva il urmarea pe Naruto.Se facu ca pleaca si se ascunse dupa un pom.
Ora 11:58,noaptea Naruto incepu sa strige :
-Da, am reusit! si dintr-o data cazu pe iarba verde si nil lua somnul.
Urmaritorul iesi din ascunzatoare, se duse inspre inaruto si scoase o arma ninja pe care i-o puse la gat lui Naruto.
Kakashi printr-un nor de fum aparu in spatele urmaritorului si ii puse si el o arma ninja urmaritorului si zise:
-Zi cum te cheama, si ce vrei de la Naruto?
-Dami drumul si o sa iti spun.
-Pot sa am incredere in tine?
- Desigur!
Kakashi il elibera.Dupa ce la eliberat si-a dat seama cine este si a zis:
-Orochimaru tu erai!
-Da!
-Ai venit pentru puterea lui Naruto nu-i asa?
-Da,si nu o sa ma opresc pana nu o voi avea.
Cei doi incepura sa se lupte. Kakashi vazu cu sharinganul sau punctul lui sensibil.Dupa o lovitura in abdomen Orochimaru zise:
-Ai scapat de data aceasta Kakashi dar data viitoare nu vei mai scapa tu si copilul.
Orochimaru pleca , iar Kakashi era frant de oboseala si era foarte inspaimantat.Kakashi il lua pe Naruto si ii duse acasa , dupa care pleca si el acasa.

Aoleu! Capitolele sunt cam scurte...nu ai descriere. Naratiunea seaca. Destul de slabut. Dar, eh....mai ai si ceva chestii bune^^ Fiindca ma tare plictisesc, o sa pescuiesc in greseli^^ Ok?

continoarea-continuarea(macar titlul capitolului scirel corect 'kay?

ii dete- Parca suntem in "Praslea cel voinic si merele de aur" mai bine=>ii dadu^^
? zise Naruto- ?-intreba Naruto(ok?)
chacra-WTH? chakra mah friend, chakra
Sasuke ii zise Sakurei:
-Esti frumoasa!
-Multumesc pentru compliment!
Celor doi se rusinasera.- Asta stii cum suna>>? Sall fa, esti sexy! Thanks ba! Si celor doi se rusinasera>> Lolz! Se rusinara cei doi, nu celor doi, 'kay?
Se facu noapte,Naruto nu terminase nici prima proba nu o trecuse.-Ori o trecuse, ori o terminase?? Try this:Se facu noapte, dar Naruto nici nu terminase(sau trecuse) prima proba.
ii spune-parca ficul e la trecut? A...nu acum suntem la prezent>>
si nil- si il lua somnul(sau ce scrie acolo>>)
inaruto- WTF? Naruto
mai scapa tu si copilul-nu vei mai scapa nici tu, nici the tree-kid(sorry,copilul:P)

Ma da repede s-a terminat lupta. Tac-pac una in abdomen Orochimaru traka traka si bum! Kakashi obosit, etc. Ma stii ce repede s-a terminat? Zici ca ai facut rezumatul>> Intr-un hal de iti vina sa te tai in vene>>
Daca te-am deranjat(fiindca sunt sigura ca am facut-o, de aceea am Mymood"Devilish) sa-mi dai un PM. 'kay? Si mai vorbim noi^^



Răspunsuri în acest subiect
Naruto Uzumaki - de ovidiu - 14-03-2009, 02:32 PM
RE: Naruto Uzumaki - de Sasuke-love-forever-sakura - 14-03-2009, 03:02 PM
RE: Naruto Uzumaki - de Elina - 14-03-2009, 03:24 PM
RE: Naruto Uzumaki - de Ely-chin - 14-03-2009, 03:28 PM
RE: Naruto Uzumaki - de Elina - 14-03-2009, 05:15 PM
RE: Naruto Uzumaki - de sakura_alexutza - 14-03-2009, 08:45 PM
RE: Naruto Uzumaki - de ~angelino~ - 15-03-2009, 12:43 AM
RE: Naruto Uzumaki - de ovidiu - 15-03-2009, 06:28 PM
RE: Naruto Uzumaki - de Lolli - 18-03-2009, 07:18 PM
RE: Naruto Uzumaki - de Ely-chin - 15-03-2009, 08:45 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)