Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kizuna

#2
Well am vazut doar primele 2 ova din yaoi-ul asta pentru ca mi-e prea somn pentru a mai sta inca o juma' de ora sa-l termin. Pana acum pot sa spun ca mi-am facut o idee despre anime. E o poveste draguta si are o un fir de actiune pe care se desfasoara scenele love & yaoi, cat despre personaje pot spune ca se identifica prin caracter, insa cam atat. Grafica lasa de dorit, chipurile sunt prea ascutite, iar ochii mi s-au parut inexpresivi. In plus decorul la un moment dat e realizat foarte prost fiind compus din persoane incremenite pe loc in pozitii ciudate (spre exemplu un barbat care este surprins cand alearga..exact ca o poza). Merita vazut doar pentru poveste si amuzament caci grafica nu e bine realizata. Nota mea ar fi un 7 50. Daca imi schimb parerea dupa al 3-lea ova, voi mai completa mesajul ^_^4


Yeah am vazut si ultimul ova si pot sa spun ca mi-a placut mult mai mult decat celelalte. A descris frumos trecutul celor doi si perioada din liceu, modul in care s-a reabilitat Ranmaru dupa acel accident, cum a inceput povestea lor de dragoste:X. In legatura cu grafica pare mai atent realizata, inca mai sunt unele scapari dar parca e mai buna. Deci ova-ul asta chiar m-a facut sa imi schimb parerea asa ca si nota se mareste cu un punct adica la 8 50 71
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Kizuna - de Amy8D - 04-02-2009, 02:32 PM
RE: Kizuna - de myuu - 28-05-2009, 11:32 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)