Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohyo Gozimasu!

#9
imi place cel mai mult minamino.dar recunosc ca-l plac si pe yoko.e simpatic.mai mult imi place minamino.
am vazut toate animeurile difuzate.in special inuyasha.sunt o mare fana a acestui anime.il cred cel mai reusit si e cel mai popular anime.in plus are peste 4000 de episoade.culoarea mea preferata e albastrul.imi plac multe formatii.daca as in cepe sa scriu mi-ar ocupa toata pagina.si imi place mult de tot muzica japoneza.e romantica si delicata.apropo!melodia mea preferata e Change the world.sigur ai auzit de ea.hobiuri..am o multime de hobiuri.cel mai des ma uit la filme indiene.si la "Xena printesa razboinica".nu pierd nici un episod.in timpul liber...ascult muzica s-au ma uit la tv.cateodata ma plimb.ma imbrac in functie de cum prefer.de cele mai dese ori 'sweet'.
ascult karaoke (muzica).[post unit][attachment=27]imi place cel mai mult minamino.dar recunosc ca-l plac si pe yoko.e simpatic.mai mult imi place minamino.
am vazut toate animeurile difuzate.in special inuyasha.sunt o mare fana a acestui anime.il cred cel mai reusit si e cel mai popular anime.in plus are peste 4000 de episoade.culoarea mea preferata e albastrul.imi plac multe formatii.daca as in cepe sa scriu mi-ar ocupa toata pagina.si imi place mult de tot muzica japoneza.e romantica si delicata.apropo!melodia mea preferata e Change the world.sigur ai auzit de ea.hobiuri..am o multime de hobiuri.cel mai des ma uit la filme indiene.si la "Xena printesa razboinica".nu pierd nici un episod.in timpul liber...ascult muzica s-au ma uit la tv.cateodata ma plimb.ma imbrac in functie de cum prefer.de cele mai dese ori 'sweet'.
ascult karaoke (muzica).



Răspunsuri în acest subiect
Ohyo Gozimasu! - de LOVE-KURAMA/YOKO - 23-08-2007, 05:20 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de iuliana_rin - 23-08-2007, 05:43 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de Queen of Peace - 23-08-2007, 07:36 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de LOVE-KURAMA/YOKO - 23-08-2007, 07:54 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de Juliet - 23-08-2007, 09:44 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de LOVE-KURAMA/YOKO - 24-08-2007, 05:28 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de Flaw - 02-09-2007, 07:28 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de dark_anime - 06-09-2007, 12:11 PM
RE: Ohyo Gozimasu! - de LOVE-KURAMA/YOKO - 08-09-2007, 08:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)