Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Râset Cristalin

#3
ps: in primul rand daca ea vrea sa faca o poveste cu naruto si hinata asa cum vrea ea, nu-i mai sariti in cap. daca nu va place. Plus ca este un fan fiction si daca stiam eu bine, un fan fiction se bazeaza pe o fictiune de autor. >.< Lol

revenim: black_lady, mai intai imi dai voie sa tip de bucurie ok? multumesc :d aaaaaaaaaiiiiiii kawaiiiii un fic narutooo si hinataaa :X:X:X O.O acum ca mi-am spus parerea nebuna revin la fic.
Ce pot spune este ca ai cam grabit actiunea. Exemplu: la inceput trebuiai sa descrii mai mult sentimentele de tristete ale lui naruto. Sa descrii mai mult tristetea lui, iar apii cum a intalnit-o pe hinata. Sentimentul lui de ....nu stiu. Adica ai spus ca nimeni nu vorbea cu el, inseamna ca Naruto a descoperit in hinata o prietenie foarte frumoasa.

Ce imi place este ca ai pus despre naruto si hinata. Oh..god deja ma saturasem de sasuke si sakura. :)) oricum ei sunt la urma... daca ma intelegi :)) daca nu poate voi avea sansa sa-ti spun personal.
:D

ok, ce sfaturi iti dau:

-Mai descrie sentimentele ( tristete, iubire. Eu stiu ca e la inceput cu capitolul, dar e bine sa descrii mai mult )
-Nu mai grabi actiunea ( descrie mai mult )

asa acum, Daca ai sa-mi reprosezi ceva despre coment, da-mi un PM ( mesaj privat ) sau ia-mi id-ul de la profil si vom discuta pe messenger ce anume te-a deranjat.

------------continua ( vreau next )
-



Răspunsuri în acest subiect
Râset Cristalin - de .mefistofelica.nihil. - 24-01-2009, 12:05 PM
RE: Râset Cristalin ~ Original ~ - de Kinder - 24-01-2009, 02:42 PM
RE: Râset Cristalin ~ Original ~ - de Flash - 24-01-2009, 03:05 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rânduri sângerii Jelly 2 1.770 06-10-2011, 11:43 AM
Ultimul răspuns: Jelly
  Tărâmul fermecat. Nami 8 3.233 24-06-2010, 12:17 AM
Ultimul răspuns: Nami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)