Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kanojo to Kanojo no neko [She and Her Cat]

#4
L-am urmarit acum, fiindca ideile se tot contraziceau. Ma gandeam la ceva mai intens sau poate fiindca scrisul se misca asa repede nu am putut sa stau sa ma gandesc la ele si profunzimea lor. De obicei citesc manga-uri (ele nu se misca, asa ca am cat timp vreau). Vocea pisicii e foarte frumoasa, desi prima data credeam ca o sa fie un miorlait. ._.' Oricum, nu e foarte profund, insa e... draguta. E buna sa ii arati cuiva mai mic, insa nu cred ca generatia noastra ar intelege asa ceva. Credeam ca o sa fie (prin primele secunde) ceva in genul unei animatii vazute de mine acum ceva timp care era trista, cam monotona, insa plina de... invataturi. Poate chiar sa fie ceva in genul lui NANA! Oricum, vorbind catre delespectatori despre ce crede seamana cu NANA (acum nu zic ca la orice anime e asa, zic ca mi s-a parut ca in NANA e cel mai mult asa, am mai intalnit si in altele, chiar daca nu FOARTE mult). Oricum... 106
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Kanojo to Kanojo no neko [She and Her Cat] - de yaoi maniac - 07-04-2012, 10:27 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)