Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Shades of love

#2
Hey , hey! ^^
A trecut ceva vreme de cand nu am mai trecut pe forum si intamplararea a facut sa dau peste povestea ta. Intai m-a atras titlul, se pare ca aceasta moda nu a disparut de tot, prin care il dai in engleza, apoi continutul este in romana. :)) E ok, nu critic asta, fiecare decide cum vrea sa fie titlul. Al tau a fost interesant.
La o prima impresie, continutul pare ca a unui incepator si nu pot sa zic ca m-am inselat, insa, in loc de ?????Sakura:....????? era mai usor de spus : Sakura point's of view sau Din punctul de vedere al Sakurei etc. deoarece prima parte de fragment cuprinde perspectiva ei si din punct de vedere literar nu este corect cu "Sakura:.." u know.... same goes for "Sasuke:.." .
Recunosc ca nu am citit nimic din fragmentul cu Sakura, dar am citit la Sasuke si observ ca se pastreaza o logica, am inteles fragmentul, apreciez mult faptul ca desi esti o incepatoare in a scrie, ai respectat multe regului ale redactarii unui text si multi sunt totali paraleli cu ce este aia o proza. Ai de la mine o inimioara <3 .
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Răspunsuri în acest subiect
Shades of love - de biancaxdr - 30-01-2017, 06:00 PM
RE: Shades of love - de ohaio_angel - 27-06-2017, 04:53 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)