Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!!

#3
Buna Laura!

Sa nu uit: imi place numele tau. Parca am avut o colega de clasa printr-a doua care se numea Laura. S-a trasferat nu stiu pe unde si nu mai stiu nimic de ea. Imi amintesc ca s-a intamplat ca invatatoarea sa organizeze o excursie de weekend si eu nu m-am dus. Am venit luni la scoala si... elevii erau atat de obositi de drum incat invatatoarea decisese sa-i lase sa se odihneasca o zi. Dar pe mine cine sa ma anunte. Pe vremea aia telefonia era un lux, despre internet nici nu auzisem - calculatoarele erau lucruri sfinte - cat despre telefoane mobile (cine te crezi, frate? om de afaceri?). Si am stat impreuna cu Laura si cu frate-miu in clasa vreo ora si ceva asteptand sa vina lumea. Cred ca a fost atat de rusinata de situatie incat a schimbat scoala. LOL. Bine, nu a plecat imediat ca sa nu se prinda lumea. Dar... anul urmator nu mai era in clasa noastra.

Romanilor le place sa spuna: Multi inainte! Smile

Pai, ce canti? Adica ne arati si noua ceva... pe yt sau soundcloud... sau la vreun instrument... chitara, orga sau pian sau vioara etc?

Aici e liniste si pace. din cand in cand ne viziteaza antimasonii sa ne spuna ca oculta mondiala trebuie oprita. ah, si ca isus e baiat bun.

Sa te distrezi! Smile
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071



Răspunsuri în acest subiect
Hello!! - de Yune_chan - 29-03-2016, 08:42 PM
RE: Hello!! - de TLDR - 30-03-2016, 08:13 AM
RE: Hello!! - de Yune_chan - 30-03-2016, 03:56 PM
RE: Hello!! - de Miauti - 10-05-2016, 10:41 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)