Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Virginitate

#1
Capitolul I



Mainile sale se plimbau lent peste spatele meu gol, mangaindu-mi pielea palida. Gatul imi era acaparat de sarutari scurte in timp ce mici furnicaturi isi facusera simtite prezenta cand parul sau lung cazuse pe pieptul meu. Am incercat sa ignor acea senzatie placuta gandindu-ma la orice altceva , ajungand intr-un final sa contemplez tavanul. Ma intrebam ce culoare are. Alb? Albastru? Poate gri. Da, cred ca asta era. O nunata neutra,care sa nu ceara prea multa atentie.
Imi inclestasem degetele in asternuturile catifelate ale patului inchizandu-mi ochii in momentul in care am simtit cum acesta imi prinse un sfarc intre dinti, muscandu-l incet.O senzatie ciudata imi puse stapanire pe intreg trupul, eu intorcandu-mi fata in asa fel ca blondul sa nu-mi observe roseata ce se instalase in obrajii mei.
- Nu are rost sa te ascunzi. stiu ca iti place, imi soptise acesta . Ramasesem mirat , vocea lui suna atat de melodios in ciuda tonului gros pe care il detinea.
Prin intunericul ce predomina in camera am putut distinge cum acesta ajunse la acelasi nivel cu fata mea . Respiratia sa se zdrobea de buzele mele uscate, fruntea si nasurile ne erau lipite, in tot acest timp privirile noastre incrucisandu-se . Pana la urma rupse orice distanta dintre gurile noastre, incepand sa ma sarute cu patos . Avea niste buze incredibil de moi , iar gustul lor era pur si simplu divin. O vaga aroma de vanilie si cafea amestecate cu un iz de tutun. Ma cutremurasem cand limba sa trecuse peste dintii mei, cerand permisiunea sa imi exploreze lacasul, insa din cauza emotiilor nici macar nu mai procesam ceea ce ar trebui sa fac. Acesta nu ma bagase totusi in seama, in schimb se desprinse din sarut departandu-se putin de mine,ca apoi sa imi ia piciorul stang si sa-l puna pe umarul sau.
- S-ar putea sa te doara putin, asa ca ai face bine sa te relaxezi, imi zise rece penetrandu-ma apoi brusc. Scapasem un scancet cand o durere aproape insuportabila isi facuse simtita prezenta in partea inferioara a corpului meu. Lacrimile mi se stranse in colturile ochilor,iar acum ma luptam sa nu le las frau liber. Blondul statuse cateva momente ,dandu-mi timp pentru a ma obisnui cu senzatia atat de nefamiliara. Zici ca eram secat pe dinauntru de orice forta pe care as putea sa o detin. Cand barbatul incepuse sa se miste lent inauntrul meu , inevitabil, si eu dadusem drumul gemetelor provocate de durere, nu chiar atat de mare,dar in orice caz , aceasta castigand in fata placerii.
Cu o mana luasem perna ce statuse sub capul meu pana acum,aducandu-mi-o in fata pentru a putea sa o musc, astfel reducand drastic orice sunet ce ar putea veni din partea mea. Nu imi placea sa recunosc,dar cu fiecare secunda ce trecea , durerea se diminua , in locul ei luand loc o senzatie nemaiintalnita de mine pana in acest moment.
Regretam ceea ce facusem,oh, si cat de mult o faceam. Ma simteam murdar si in acelasi timp extrem de folosit,dar alegerea mi-a apartinut mie . Mi-am vandut cel mai de pret lucru. Da, asa este. Mi-am pus pe tava virginitatea in schimbul banilor.


Afara era intuneric ,iar stelele nu s-au sfiit sa apara pe bolta cereasca. Eu...Un pusti oarecare. Stand pe o banca prafuita dintr-un parc care ar putea fi numit foarte bine o ruina. Nimeni nu trecea pe aici si chiar ma bucura acest lucru. Trecuse o buna bucata de vreme de la acea zi sau cel putin asa cred . O luna sau o saptamana? Nici macar nu stiu in ce data ma aflu. Timpul se misca atat de lent ,dar totusi si atat de rapid. Uneori simt cum minutele se lungesc la nesfarsit, in locul lor parca trecand ore. Alteori o secunda poate fi echivalenta si cu jumatate de ora. Nici macar nu mai stiam ce sa cred.
Acum pot spune cu mana pe inima ca sunt defect, ba chiar inutil. Pielea alba si laptoasa imi este patata de atingerile lui. Buzele imi ard incontinuu de parca ar dori sa se dezintegreze , iar corpul... Trupul reactioneaza agresiv la orice decizie pe care o fac. Daca vreau sa mananc ceva acesta se incapataneaza , dandu-mi o senzatie de greata acuta , daca doresc sa ma misc, sa fac o mica plimbare, el se razbuna pe mine lasandu-ma sa cad in gol din cauza slabiciunii. Toate acestea ca un fel de rascumparare a acelei nopti in care m-am lasat prada lacomiei.
Undeva , printre copacii desi am observat o silueta impunatoare, care se apropia de mine . Parul lung ii flutura in bataia vantului ,iar impreuna cu jobenul negru ce-l purta imaginea sa parea ca a unui important om de afaceri din trecut. Dar poate chiar si asta este,avand in vedere tinuta extravaganta pe care o purta . Pasea total detasat pe poteca pavata cu pietre,avand mainile bagate in buzunarele pantalonilor gri . Cand ajunsese in fata mea un ranjet i se intiparise pe fata palida , de asemenea , eu inghitisem in sec de-ndata ce mi-am dat seama cine era acest domn. Frica dorea sa imi cuprinda pana si cea mai mica fibra din corp . Acest "fenomen" bagase spaima in mine destul de tare, desigur, acesta nefiind singurul lucru pe care "il bagase in mine" .

Barbatul mai facuse cateva miscari rapide inauntrul meu , ca apoi sa iasa din mine si sa se elibereze pe asternuturile negre ale patului. Eu respiram sacadat, cateva broboade de transpiratie prelingandu-mi-se pe frunte . Acesta pe puse pe marginea patului , luandu-si de pe noptiera un pachet de tigari, din care extrase unul dintre acele obiecte atat de nocive . isi aprinse tigara, privind ganditor unul dintre peretii camerei . Expirase fumul si se intinse din nou spre acea noptiera ,deschizand unul dintre sertarase de unde scoase un teanc de bani pe care mi-i aruncase in fata.
- Iai si tai-o cat mai repede de aici. iti las la dispozitie doar o ora in care sa poti sa-ti revii si sa faci un dus, ca dupa sa pleci. tine minte,doar o ora. Nici macar un minut in plus. Daca te-am prins ai incurcat-o , imi zise pe un ton atat de glacial incat am simtit ca ma cuprind frigurile .


Il priveam cu scarba pe individ ,dar pe el nu-l deranjase catusi de putin,ba chiar il amuza comportamentul meu de fetita ranita. Dar pe bune acum, la ce ma asteptam ? Pentru el nu a insemnat nimic acea noapte,probabil o mai facuse de o multime de ori si inainte , eu de ce as fi fost mai special? Dar cu toate acestea,pentru mine a insemnat mult. La naiba! Mi-am pierdut virginitatea in noaptea aia, mai bine spus mi-am vandut-o , asa ca puteam sa fiu numit foarte bine si curva . Nu spun ca o facusem din propria initiativa,aveam nevoie disperata de acei bani si nu gasisem vreo alta metoda in acel moment.
- Joaquin, imi zise blondul asezandu-se pe banca langa mine. Tu? ma uitam la el ca la un martian ,dar in cele din urma ma dezmeticisem ,raspunzandu-i la intrebare.
- Konan , soptisem . Acesta imi zambise si pot sa jur ca pentru un moment inima uitase sa imi bata .
- Asa deci... Atunci, dragul meu Konan, spuse accentuandu-mi numele, cum se face ca stai la aceasta ora tarzie intr-un loc in care s-ar putea sa se intample atat de multe rele. Daca in acest moment ai fi dat peste un violator in serie? Ce ai fi facut? dadusem din umeri total dezinteresat.
Nu m-ar fi interesat daca s-ar fi intamplat asa ceva. in alta ordine de idei m-as fi ales cu o durere in fund si cu mandria zdruncinata,dar din moment ce nu mai am asa ceva , raman doar la prima varianta. Dar pana la urma de ce il interesa pe el? Parca la ultima verificare aproape ma scoase afara in suturi din casa lui.
- Ce ar fi avut? si asa inocenta mi-a fost luata, ii spusesem cu o doza foarte mare de ironie in glas, acesta incepuse sa rada cu pofta, eu privindu-l urat in tot acest timp.
- Mai intai de toate nu te uita asa la mine . ti-am platit ceea ce am luat, plus ca a fost cu acordul tau. De fapt, tu m-ai contactat! si doar pentru informarea ta. Inocenta nu exista. Ce ai dat tu se numeste virginitate, ceva foarte banal daca ma intrebi pe mine. Sa fii inocent inseamna puritatea absoluta,iar acest lucru iti spun cu cea mai mare convingere ca nu exista
Imi lasasem privirea sa cada asupra mainilor mele. Eram rusinat de vorbele sale si de convingerea si indiferenta cu care le spuse. Ma uitasem la el, fiind brusc gelos din cauza faptului ca purta acel palton gros si calduros, eu purtand doar un amarat de hanorac care nu prea imi tine de nimic . Joaquin observase acest lucru si venise mai aproape de mine. Eram confuz in legatura cu gesturile sale,dar atunci cand i-am simtit buzele calde peste ale mele am uitat de absolut totul. intreg universul disparuse, ramanand doar eu si cu el sarutandu-ne. Faptul ca ii puteam simti din nou gustul unic ma bucura nespus si jur ca in acel moment chiar nu imi mai pasa de trecut. De data aceasta vanilia si cafeaua erau predominante,in timp ce tutunul parea doar o veche amintire. Adoram cum buzele sale le atingeau pe ale mele .Scosesem un sunet de protest cand blondinul rupse sarutul. Mai voiam ! Acesta isi trecuse mana prin parul meu lung,dandu-mi o suvita dupa ureche,apoi imi zambise , ochii sclipindu-i in lumina slaba oferita de felinarul ce statea vizavi de banca pe care noi doi o ocupasem.
- Esti dragut, imi zise. Si imi place asta.
"Cand, in sfarsit , gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era exact asta. Intunericul." - C.G. Reinhart



Răspunsuri în acest subiect
Virginitate - de No_Innocence - 17-08-2015, 11:47 PM
RE: Virginitate - de No_Innocence - 21-08-2015, 11:19 PM
RE: Virginitate - de Erina Ozaki - 01-10-2020, 07:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)