Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto la Cinema

#2
Hai sa nu incercam sa redefinim cuvinte care in continuare isi pastreaza stigma. Si in comunitatea anime singuri care se auto-definesc ca otaku sunt acei fani ce considera ca ii pasa cuiva ca ei se uita la desene. La fel ca membri fanatici ai oricarui mediu ei reprezinta doar ce e mai rau. Asa ca hai sa fim normali inainte sa urlam de pe blocuri cat de mult ne plac desenele.

Cat despre film sincer cred ca daca vrem sa deschidem niste orizonturi sa aducem filme adevarate. Nu vad pe nimeni care se bate sa aducem http://en.wikipedia.org/wiki/When_Marnie_Was_There care este posibil ultimul film de la Studio Ghibli. Sunt o multime de filme care nu depind de un fanbase deja dedicat. Din cate stiu nici in tari cu public mai bogat ca noi nu sunt cine stie ce anime la cinema. Sa fim sinceri, sunt suficient de multi oameni dispusi incat sa umplem o sala de cinema? Dar doua? Sunt suficienti de multi oameni dispusi sa plateasca un bilet de cinema ca sa vada ceva ce traditional a fost vazut gratis pe net? Ma indoiesc sincer. Poate daca ar fi ceva ce ar atrage non-anime fans. Dar Naruto: The Last Movie ar imparti si fanii anime. Ar imparti si fanii Naruto pentru ca nu toata lumea urmareste manga.

Bafta cu proiectu, dar ma indoiesc sincer de succesul lui
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Naruto la Cinema - de Alex.Ada9 - 11-03-2015, 10:04 PM
RE: Naruto la Cinema - de MajinCloud - 12-03-2015, 10:28 PM
RE: Naruto la Cinema - de Alex.Ada9 - 22-03-2015, 08:43 AM
RE: Naruto la Cinema - de MajinCloud - 22-03-2015, 09:44 PM
RE: Naruto la Cinema - de Soda - 23-03-2015, 10:01 AM
RE: Naruto la Cinema - de Ozymandias - 23-03-2015, 02:31 PM
RE: Naruto la Cinema - de Romania - 23-03-2015, 06:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)