Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fire Breath (Yaoi)

#1
"Capitolul 1"

Flames


Orasul domnea sub o liniste mortuara, luna parea mai rotunda si maiastra in aceasta noapte, rosul ei aprins se asemana cu o minge de lava. La perfieria orasului, intre doua blocuri parasite se faceau auzite cateva zgomote ce nu anuntau tocmai ceva placut.
Un tanar cu parul roscat si ochii de un verde patrunzator statea lipit de peretele din caramida, in timp ce un altul, aflat in fata lui il tinea de gat. Tensiunea dintre ei mai ca emana flacari, celelate personaje parand doar un decor. Roscatul, firav, strangea instinctiv pumnii apoi isi lasa palmele sa alunece pe suprafata dura, simtea durerea stransorii, insa nu dorea sa arate asta. Ochii lui voia cu incapatanare sa planga, dar cu ultimele forte incerca sa opreasca acest lucru. Cel ce il strangea de gat, era masiv, inalt, atletic si nu parea sa arate urme de slabiciune.
- Pana aici ti-a fost, dragule, nici nu stii de cat timp asteptam sa faca asta. Spuse mandru agresorul.
Acesta scoase cutitul ce stralucea in lumina difuza a noptii insa in momentul in care vru sa il bage in trupul baiatului o mana puternica il oprii cu asa putere incat se auzirea oasele trosnind. Persoana ce tocmai facuse asta era imbracata complet in negru iar cei de fata inclusiv agresorul stiind despre cine este vorba fugira fara a se uita in urma.
Atunci roscatul cazu la pamant tinandu-si ambele palmele la gat, inhala lacom aerul ne vrand sa scape o farama. Cand respiratia isi relua cursul, tinand capul in jos rosti:
- Vrei sa ai tu onoarea? Desi incerca sa isi tina sentimentele in frau, vocea ii tremurase, dandu-si seama de acest lucru, isi musca buza inferioara pana ce un firicel subtire de sange isi facu aparitia.
- Poate???????
Alura strainului parea o umbra desprinsa dintr-o alta lume, caci nu se putea distinge nimic???????
- Stii???????iciodata nu am vrut sa renunt la tine, am crezut intotdeauna ca te poti schimba, ca tu???????
- Te rog inceteaza, pana si eu ti-am spus ca asta nu se va intampla. Sa-ti spun sincer, nu stiu de ce te-am salvat, poate simt un pic de remuscare pentru viata ta mizera???????oate.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Fire Breath (Yaoi) - de Aliss_anime - 22-09-2014, 09:21 PM
RE: Fire Breath (Yaoi) - de hiimera - 25-09-2014, 10:58 AM
RE: Fire Breath (Yaoi) - de ohaio_angel - 22-10-2014, 10:05 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)