Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello....

#7
Multumesc mult pentru comentarii si pentru ca va-ti dat interesul fata de mine
Poftim raspunsurile:
ohaio_angel:
Si eu ma bucur foarte mult sa te cunosc si niste lucrari de ale mele promit ca o sa postez cat pot de repede Smile
1. Animeul meu preferat este Fairy tail si ce mai urmaresc in ultimul timp ar fi SAO si Akame Ga Kill (ti-as spune mai multe dar in ultimul timp chiar nu m-am prea uitat la altele)
2.Muzica ascult si pop dar in ultimul timp (convinsa de cea mai buna prietena a mea) ascult mult rock si ceva dupstep, si trupe...cele pe care le-am ascultat mai recent au fost three days grace, skillet si evanesence, daca stiti ceva trupe bune recomandatimile va rog fiindca ador sa ascult rock cand desenez (si asta imi ia vreo doua ore de obicei deci...)
3.In timpul liber mai ies cu prieteni (dar asta se intampla de obicei seara... zici ca-s vampir) daca ma prinde cheful incep sa desenez sau mai stau pe net ori youtube
4.Am mai multe dar cred ca cel mai mult imi place albastru inchis
5.Te rog frumos nu arunca cu pietre in mine dar... imi plac ciupercile...
Azazel: Multumesc foarte mult pentru sprijin si imi cer scuze de pe acum pentru ''perlele'' pe care sunt sigura ca o sa le scot (mda..profa mea de romana numai cat nu ma loa de gat..)
DreamGirl:
Hobby-ul meu cel mai mare ar fi desenatul (altul credema ca nu-mi vine in minte), imi place sa citesc dar o carte favorita inca nu am, daca stii tu una buna te rog frumos sa mio recomanzi, si de oras pentru cat m-am plimbat eu as zice ca cel mai mult imi placa in parcul mare
DeDal N. : Multumesc pentru sprijin si sa stii ca ador pisicile, si ciocolata si personajul meu preferat... cred ca ar fi Natsu din Fairy tail



Răspunsuri în acest subiect
Hello.... - de Yukine - 11-09-2014, 11:37 PM
RE: Hello.... - de ohaio_angel - 12-09-2014, 12:43 AM
RE: Hello.... - de Azazel - 12-09-2014, 12:58 AM
RE: Hello.... - de DreamGirl - 12-09-2014, 08:51 AM
RE: Hello.... - de DeDal N. - 12-09-2014, 01:10 PM
RE: Hello.... - de Yukine - 12-09-2014, 02:17 PM
RE: Hello.... - de Nero19 - 13-09-2014, 12:21 AM
RE: Hello.... - de Romania - 13-09-2014, 08:41 PM
RE: Hello.... - de Yukine - 14-09-2014, 04:42 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)