Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New new nyuuu

#8

Heyo Aggie! Mersi mult pentru primirea calduroasa. Am vazut doar 4 episoade din Nana pana acum. I don't really know why, but I never got the chance to watch the whole anime (or read the manga). In legatura cu araba, inteleg 70-80% din conversatiile in araba, pot citi orice, dar imi este greu/frica/unicorn/etc. sa ma exprim in araba.
Cred ca am dat-o in bara din prima prin faptul ca nu am mai aparut cateva zile pe site... Chiar nu am reusit (I had a secret mission). Am sa incerc sa fiu cat se poate de activa in viitor.
~ May the stars guide your soul through this cage called life.
[Posturi unite]

Kyosseru Ondotamo, Ulquiorra!
Cu toate ca eu mereu rad de accentul ciudat al arabilor cand vorbesc in limba lor natala (accent care si eu il am when I speak in arabic),care imi da impresia ca au ceva blocat in gat, sau au asm/bronsita/pneumonie (boli care,posibil, le avea si Dark Vader), araba este o limba destul de interesanta. NU am o pasiune sau ceva pentru limba aceasta, si nici nu am origini arabe, s-a intamplat ca la scoala unde am fost inainte sa fie multi arabi si se faceau cursuri de araba la care am participat si eu.
La faza cu AMV-ul preferat mi-ai pus capac... Ma uit la multe montaje de acest fel pe yout*be, dar nush daca am unul prefera... cred... ghrrr.
~May the stars guide your soul through eternity's slumber.
[Posturi unite]

Yo Papi.Intrebarile tale m-au cam pus pe ganduri... Cel mai mare vis al meu in viata este mult prea complicated for me to understand it, so iti spun unul visele mele cele mai mari, care este... ce nu este... Drept sa-ti spun, habar n-am ce vreau from Life-chan... Dar ar fi cool sa inventez o noua limba...hmm... Ma intreb cum sa numesc acea limba.
Pentru intrebarea nr. doi... As vrea sa ma intorc inapoi in momentul in care ma plimbam pe strada din spatele casei mele aseara. Din greseala am calcat un melc si saracul a murit... Nuuuuuuu... I'm a criminal! Cum o sa mai pot trai fara Ionica??? Nici macar nu mi-am luat la revedere! Ce viata cruda....
~May the stars light your path towards ceaseless glory.



Răspunsuri în acest subiect
New new nyuuu - de Lonira - 03-07-2014, 05:16 PM
RE: New new nyuuu - de DeDal N. - 03-07-2014, 05:50 PM
RE: New new nyuuu - de Lonira - 03-07-2014, 11:04 PM
RE: New new nyuuu - de Aggie - 04-07-2014, 05:11 PM
RE: New new nyuuu - de Romania - 05-07-2014, 12:00 AM
RE: New new nyuuu - de Nero19 - 11-07-2014, 04:31 PM
RE: New new nyuuu - de Lonira - 16-07-2014, 01:26 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)