Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

American Horror Story

#1
[Imagine: poster-of-nun-walking-to-forest-with-mea...nside2.jpg]

Storyline: An anthology series that centers on different characters and locations, including a haunted house (season 1), an insane asylum (season 2), a witch coven (season 3), and a carnival (season 4).
Genres: Drama | Fantasy | Horror | Mystery | Sci-Fi | Thriller
Language: English
Runtime: 60 min

Cu toate ca la citirea titlului si la vizionarea a nu mai mult de 2-3 episoade din aceasta serie, privitorul ar fi tentat sa il catalogheze ca fiind un serial prost, o pierderea de timp, si "omg, cum de mi-am putut vremea cu asa ceva", odata ce se va trece de prima parte a sezonului 1 bag mana in foc ca va fi captivant. Da, in primul sezon actiunea se petrece in slow motion si parca unele scene sunt previzibile, dar odata cu sezonul 2 plot-ul devine din ce in ce mai piperat, cu tot mai multe rasturnari de situatie. Sezonul 3 urmeaza acelasi pattern. Apar si unele personaje istorice care se integreaza perfect in lumea secolului 21, datorita unor "talente" pe care le poseda fiecare din ele.

Motivul pentru care am inceput acest serial este ca inca de mica mi-au placut povestile infricosatoare, iar vazand posterul pe care l-am postat mai sus am avut acelasi feeling pe care il aveam in copilarie ascultand astfel de povesti. Old Mana is old (not).

Mai sunt fani AHS prin zona?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Răspunsuri în acest subiect
American Horror Story - de Agrona - 09-04-2014, 09:32 AM
RE: American Horror Story - de DeDal N. - 09-04-2014, 05:01 PM
RE: American Horror Story - de Stiles - 08-04-2015, 11:29 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)