Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zece ani

#6
Capitol nou~! ^.^
Chiar ma intrebam cand il vei posta *zic asta ignorand faptul ca tu, saraca, nu ai nicio vina, ci eu nu am ajuns mai devreme pe aici*. Dupa ce l-am devorat rapid, ma declar complet multumita ca de fiecare data! Ador inceputul fic-ului si remarc placut surprinsa ca te pricepi de minune si la fazele comice *lucru valabil si pentru celalalt fic*. Sincer, nu m-am putut abtine sa nu zambesc cand am citit numele detectivului binecunoscut, Hercule Poirot, nume care mi-a adus aminte de Agatha Christie si ca trebui sa citesc neaparat o carte de-a ei care mi-a fost recomandata acum ceva vreme, deci mersi pentru ca mi-ai amintit~ Trebui sa o spun neaparat, personajul principal din prima parte, care banuiesc ca e Brian, e foarte fain. Tipul detine o interesanta fobie si o fantastica gandire "logica". Imi place tot ce tine de noul proful, numai nu si materia pe care preda *eu=anti-fan al limbii engleze*. M-ai castigat insa cand ai zis/ scris ca are parul lung <3 La capitolul "Seful Boss Suprem" sau "SBS", ai avut perfecta dreptate; mi-a ajuns la suflet din prima clipa in care a aparut, si nu numai pentru ca seamana perfect cu mie la faza cu lucrurile ce vor fi necesare candva, dezordinea si altele, asemanare care m-a facut parca sa ma vad pe mine in locul lui si involuntar am inceput sa rad. Pff, iar ma lungesc... in fine, astept next-ul, spor la scris si bafta in continuare.
P.S: Imi pare extrem de rau ca ea nu se afla printre personajele principale :[[ *poate in alt fic va fi* . Aww~ Si eu te ador! Mult, mult, mult! Si ma bucur ca nu te plictisesc ^^
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Zece ani - de Clau~ - 04-03-2014, 12:17 PM
RE: Zece ani - de Kira's Scarlet - 04-03-2014, 04:21 PM
RE: Zece ani - de Michee - 04-03-2014, 08:17 PM
RE: Zece ani - de Clau~ - 20-03-2014, 11:00 AM
RE: Zece ani - de Kira's Scarlet - 23-03-2014, 01:16 PM
RE: Zece ani - de Michee - 24-03-2014, 11:09 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)