Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zece ani

#3
Wo~ Fic nou!
Abia asteptam ceva nou care sa ma scoata din aceasta monotonie, ma bucur mult ca ai postat! Sa inteleg ca fic-ul ma va distra pe cinste, nu?!^^ Deja nu mai am rabdare si vreau sa citesc mai mult~
Deci...in legatura cu titlul, pot spune ca imi place; scurt si la obiect, nimic complicat, dar care ma atrage . La capitolul "Personaje", trebuie sa spun neaparat ca ma declar din start fana lui Kate! Tipa e foarte fain. Desigur ca si personajul principal, Brian, al carui nume nu l-am mai intalnit de ceva vreme printre miile de fic-uri pe care le devorez *ceea ce e pacat*, este un individ interesant; mi-l imaginez genul acela de tip perfect *aratos, cu simtul umorului, modest, destul de inocent, inteligent caci doar e sef, si asa mai departe*, dar fara a avea aceea aroganta des intalnita la acest gen de persoane. Parintii lui, hmmm...par, nu stiu, de treaba?! M-ai castigat cu faza cu mama obsedata de psihologie. Imaginea mea asupra celorlalte personaje: Ned- tipul sociabil, muncitor, putin perfectionist si destul de incapatanat, cu care, eu personal, nu as vrea nici in ruptul capului sa fie Brian; Angajatii-vesnicii admiratori *uneori din umbra* a persoanelor interesante, muncitorii care isi dau duhul ca totul sa para fara cusur; Seful *Boss-ul suprem, asa cum ii voi spune eu*- ei bine...sper ca va fi pe placul meu *desi spun "sper", sa stii ca sunt sigura ca asa va fi*. Si cam atat am avut de zis! Astept nerabdatoare next-ul. Spor la scris si bafta in continuare.
P.S: Wow~~De data asta m-am intrecut; am scris cam mult, nu? Sper ca nu te-am plictisit! Nu stiu ce a fost cu imaginatia mea azi, a explodat cu adevarat si nu m-am putut abtine sa nu iti impartasesc "parerile" mele *huuug*
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Zece ani - de Clau~ - 04-03-2014, 12:17 PM
RE: Zece ani - de Kira's Scarlet - 04-03-2014, 04:21 PM
RE: Zece ani - de Michee - 04-03-2014, 08:17 PM
RE: Zece ani - de Clau~ - 20-03-2014, 11:00 AM
RE: Zece ani - de Kira's Scarlet - 23-03-2014, 01:16 PM
RE: Zece ani - de Michee - 24-03-2014, 11:09 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)