Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tentatii din New York

#20
Capitolul noua ~

- Pis, pis, pis, te-am visat azi-noapte-n vis, spune el, dupa ce a incuiat usa de la baie, lasand la iveala acealsi ranjet care nu aducea nimic bun si sunt foarte sigur ca punea ceva la cale. Speram doar sa scap intreg si neatins.
- Si ce ai visat? Cum te-am omorat in chinuri ? Il intreb, incrucisandu-mi mainile la piept si incruntandu-ma.
- In placeri, replica el, deschizandu-si slitul pantalonilor si cureaua cu tinte si caranii pe ea. Dezbraca-te repede, nu stiu daca o sa-mi ajunga doar jumatate de ora sa ti-o trag, continua el, iar eu am ramas perplex. Huh? Ce sa faca? Nu, in niciun caz nu-l las sa se atinga de mine.
- N-ai decat sa-ti faci laba. Eu nu fac nimic cu tine, ii spun, rezamandu-ma cu fundul de chiuveta, privindu-l plictisit.
- De parca ai avea de ales, imi spune el, apropiindu-se de mine ca o fiara ce nu vrea sa-si imparta prada. M-am departat putin, nestiind unde sa ma duc si daca ar trebui sa-l lovesc sau nu. Probabil orice as face, ar inrautati situatia, care e deja destul de rea. Dupa ce ies de aici, o sa-l jupoi pe David pentru ca m-a bagat in asta. Nu putea sa stea si el linistit, ii trebuiau lui afaceri, droguri, pariuri. O sa-i daram clubul in cap, cu pariu cu tot daca psihopatul asta imi face ceva.
- Haide iubire, sopteste el. O sa ne distram, o sa ne racorim putin, spune el, venind fata in fata cu mine si lipindu-ma cu fundul de a doua chiuveta ce era in spatele meu, simtind fiori reci pe spate, doar gandindu-ma la ce mi-ar putea face dementul asta.
- Vrei sa te racoresti? Il intreb, soptit, pe un ton senzual, iar el murmura un ''ihm''. Pai de ce nu ai zis asa? Intreb eu si dau drumul la robinetul din spatele meu, luandu-l pe Ryan de par si azvarlindu-l sub jetul de apa rece. Dupa circa cinci minute, cand fata i-a rosit de-a binelea, zbatandu-se si spunandu-mi sa-i dau drumul, l-am eliberat si i-am aruncat un prosop de hartie in cap, pe care el l-a luat fara sa comenteze.
- Nu stiam ca pisicuta e asa de dura, spune el, gafaind si respirand greoi, iar eu i-am aruncat o privire de gheata, la auzul numelui de ''alint''. Mi-as dori sa am gheare de pisica, l-as sfasia cu totul, imi spuneam in gand, vazand cum ii revine ranjetul ala tampit pe fata, probabil planuind sa ma ia prin suprindere si sa ma forteze. Mi-am scos telefonul, uitandu-ma la ceas, dorindu-mi ca cele treizeci de minute sa treaca cat mai repede posibil, numai sa constat apoi ca nu au trecut decat sase minute. Sase afurisite de minute, dintre care cinci mi le-am petrecut incercand sa-l innec pe asta.
- Hai, iubi. Nu face pe inabordabilul, stiu ca ma vrei, spune el pe un ton senzual, apropiindu-se lasciv , iar pe mine m-au trecut toti fiorii, doar imaginandu-mi cat de tare o are acum, la cum se vedea prin slitul desfacut.
- Nu fac, chiar sunt. Si dispari, ii spun, bagandu-ma repede in toaleta si inchizand usa, ca sa nu intre dupa mine, desi la cum a inceput sa tipe, semn ca era nervos, o sa-mi darame usa in cap. Unde esti, Superman cand are lumea nevoie de tine? In patul lui Batman si nu-ti mai auzit alarma de la atata dragoste? Mno, o sa ma omoare. Si eu prost, aici e si mai ingust, daca intra peste mine, nu o sa am unde sa fug, iar din incapere nu pot iesi, altfel o sa fiu descalificat. Sper ca blondul o duce mai bine ca mine. Ca la cum e Jay de timid, slabe sanse sa sara pe el, poate doar...invers? Nu, David o are pe Amy si mai sunt si eu. Eu? Huh? Ce tot spun? Noi nu suntem iubiti. Nu, cred ca lipsa de oxigen imi asfixieaza creierul. Ryan sigur il consuma pe tot cu nervii si cu tipetele lui de gorila in calduri, care tot tragea de usa ca nebunul.
- Ho, ca ies, strig la el si dau sa deschid usa, constatand ca am lovit ceva care cazut, facand o bubuitura puternica. Ori l-am lovit de castaniu, ori pe un hipopotan care trecea pe aici. Scot capul pe usa, vazandu-l pe idiot pe jos, tinandu-si mana la nas si leganandu-se dintr-o parte in alta, de parca ar avea purici.
- Te...
- Scuze, il intrerup eu. Vezi daca esti prea brutal. Nu ti-ar strica niste cursuri de yoga, sa inveti sa fii mai zen, continui eu si inchid iar usa, cum il vad ca se ridica de jos.
- Zen, zen, zen, striga el, lovind cu piciorul in suprafata de lemn vopsit cu alb care se deteriora la fiecare lovitura a sa. Parca ne jucam de-a cainele si pisica. Ugh, acum inteleg de ce imi spune asa.
- Daca te calmezi, sunt dispus sa negociem, ii spun, fiind totusi sigur ca nu o asculte, dar incercarea...moarte n-are.
- Daca ma saruti, raspunde el prompt, altfel o sa ramana numai aschii din cabina asta, iar eu mi-am tras o palma peste frunte. Nu puteai sa taci, huh Axel? Tu si gura ta mare care acum trebuie sa o astupe pe a lui Ryan. Am oftat adanc, stiind ca el nu o sa ma lase sa scap doar un amarat de sarut, tinand cont ca era in calduri si asta era destul de vizbil, asa ca am deschis usor usa si am iesit afara, lipindu-ma cu spatele de ea, asteptand pradatorul sa ma rapuna si sa-mi ia sufletul.
- Si daca incerci iar ceva...ma atentioneaza el.
- Nu, sunt cuminte.
- Plomiti? Ma intreaba el, iar eu am clipit si m-am uitat la el ca la masini straine. P-plo?
- Um...da? Ii raspund, fiind nesigur de raspunsul meu si nestiind ce sa cred despre starea mentala a castaniului. El se apropie de mine, ca o felina in plina actiune, punandu-si mainile de o parte si de alta a trupului meu si aplecandu-se usor, apoi cuprinzandu-mi buzele cu ale lui cu repeziciune, intr-un mod cat se poate de salbatic, facandu-ma sa simt furnicaturi si fiori placuti si electrizanti in tot corpul. Am gemut adanc cand m-a muscat de buza inferioara, sugand-o si lingand-o cu pofta, asemeni unei acadele cu aroma de pepene galben, pe care o adoram. Cine poate rezista tentatiilor?
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~



Răspunsuri în acest subiect
Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 04-01-2014, 02:09 PM
RE: Tentatii din New York - de Yami - 04-01-2014, 02:47 PM
RE: Tentatii din New York - de ohaio_angel - 05-01-2014, 01:46 AM
RE: Tentatii din New York - de hiimera - 05-01-2014, 01:41 PM
RE: Tentatii din New York - de Iulika - 13-01-2014, 11:18 PM
RE: Tentatii din New York - de Aliss_anime - 03-02-2014, 08:14 PM
RE: Tentatii din New York - de Iuly - 03-02-2014, 11:11 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 07-02-2014, 07:48 PM
RE: Tentatii din New York - de ohaio_angel - 07-02-2014, 11:11 PM
RE: Tentatii din New York - de hiimera - 08-02-2014, 05:26 PM
RE: Tentatii din New York - de Iulika - 09-02-2014, 03:49 PM
RE: Tentatii din New York - de Ali12 - 16-03-2014, 04:46 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 25-05-2014, 10:41 AM
RE: Tentatii din New York - de ohaio_angel - 25-05-2014, 04:08 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 18-01-2015, 01:23 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 12-12-2015, 09:12 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 20-01-2016, 07:35 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 27-01-2016, 07:41 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 06-02-2016, 02:58 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 20-02-2016, 01:17 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 27-02-2016, 05:20 PM
RE: Tentatii din New York - de Kira's Scarlet - 12-03-2016, 03:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)