Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Activitati extrascolare

#3
Dupa post-ul amanuntit si plin de experiente interesante al lui @DreamGirl, sa vin eu acum si sa scriu ca nu prea m-am implicat in mai nicio activitate pentru ca lenea a fost mare, denota o mica lipsa de respect, pe care sper ca DreamGirl sa mi-o scuze. Totusi, topicul acesta merita o mai mare activitate mai ales ca in aceasta perioada s-a discutat destul de intens despre Legea Voluntariatului, lege care de altfel a fost adoptata de curand in Parlamentul Romaniei si care sper ca ne va incuraja pe noi toti sa participam la astfel de actiuni, deoarece cu siguranta recompensele de pe urma acestora vor fi mult mai mari decat daca am primi niste hartii de plastic in schimb

Singurele mele activitati extrascolare sunt reprezentate de o participare la olimpiada de istorie in clasa a VIII-a unde nu am depasit faza pe sector 2 si o actiune de strans gunoiul si plantat puieti de pomi fructiferi organizata tot in perioada gimnaziului. Este putin, recunosc, insa sper ca pe viitor sa pot schimba asta si sa incerc sa contribui mai mult pentru societate fara a astepta nimic in schimb Smile
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
Activitati extrascolare - de Batsy - 25-09-2013, 01:42 PM
RE: Activitati extrascolare - de DreamGirl - 05-10-2013, 03:52 PM
RE: Activitati extrascolare - de Romania - 05-10-2013, 05:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)