Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Je este aici.

#5
@yaoi maniac:
Banuiesc ca da. I mean, matusa mi-a zis ca are de gand sa ma tina de tot la ea. Acum ceva vreme imi spusese ca o sa termin liceul acolo, dar asa nu ma lasa tata. El a zis ca pot dupa ce termin aici liceul si dau bacul. Eu sper ca nu se va schimba nimic pana atunci, si oricum, chiar daca nu apuc cand termin liceul, o sa fac facultate de limbi straine si tot acolo o sa merg.
Sunt la filologie intensiv-engleza.
Caracterul meu preferat este Hinata din Naruto/ Naruto Shippuden.
Defapt, ar fi 4: Skillet, Evanescence, Papa Roach si Three Days Grace.

@Agrona:

De ce Los Angeles? Easy question. Sora mai mare a lui tata locuieste acolo si are de gand sa ma tina la ea. Stiu foarte bine engleza. Este unul din orasele mele preferate, si de cand eram mica visam sa merg acolo. Voi avea sanse mai mari de a-mi indeplini visul si scopul pentru care traiesc [ de asemenea si de a-mi tine promisiunea facuta mamei mele care nu mai e printre noi din pacate, promisiune pe care o voi tine pana va veni ingerul meu pazitor sa ma duca de aici. ]. Daca vrei, iti mai dau motive cate vrei. ;]
[Imagine: 66324c.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Je este aici. - de PokeGirlx3 - 04-08-2013, 02:46 PM
RE: Je este aici. - de yaoi maniac - 04-08-2013, 04:34 PM
RE: Je este aici. - de Agrona - 05-08-2013, 03:43 AM
RE: Je este aici. - de PokeGirlx3 - 05-08-2013, 04:18 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.236 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)