Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

It's been a while

#5
Salut, salut, thank you for the warm welcome, guys! ^^
TheyCallMeKazu
Ascult in general rock, mai ales alternativ (Linkin Park, Three Days Grace, Skillet) si gothic metal (Evanescence, Within Temptation, Lacuna Coil etc.), dar si chestii mai linistite, indie stuff si lalaituri of some sorts (BOY, Ed Sheeran, Birdy, Daughter, Sarah Jaffe, Of Monsters and Men).
Serii anime nu am vazut foarte multe la viata mea, dar printre preferate se numara Nana, Rozen Maiden, Claymore, Canaan si Ga-Rei: Zero.
Obisnuiam sa citesc ceva manga mai demult, dar am renuntat pana la urma si acum mai citesc doar Claymore (asta fara a lua in considerare Nana, care nu a mai avut un capitol nou de mult mult timp).
Carti preferate...mmm... Cosmetica dusmanului - Amelie Nothomb. Si orice de John Green, in special Looking for Alaska. Plus Sarah Waters - Fingersmith.
Melodiile care ma reprezinta se schimba de la o zi la alta si sunt prea multe cele care au fiecare cate o particica din mine. Melodia mea preferata insa din toate timpurile este Dan Wilson - Free Life. It just gets to me every time.

Hey Agrona! Mersi de bun venit 4 Sunt sigura ca imi va placea, at least I love what I've seen until now. Familiarizata cu forumurile sunt, dar nu se stie niciodata ^^ See you around!
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"



Răspunsuri în acest subiect
It's been a while - de DreamGirl - 24-07-2013, 12:07 PM
RE: It's been a while - de TheyCallMeKazu - 25-07-2013, 01:59 AM
RE: It's been a while - de Agrona - 25-07-2013, 10:25 AM
RE: It's been a while - de DreamGirl - 25-07-2013, 11:36 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)