Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei ! :)

#1
Buna tuturor ! pupic Numele meu este Andreea, dar pentru prieteni sunt Woody. Am treisprezece ani si sunt din Bucuresti. Momentan sunt clasa a 7a dar imediat trece timpul si voi fi a 8a 21 . Sunt in zodia rac si anotimpul meu preferat este vara, evident. Sunt o persoana de treaba, zic eu. Imi place foarte mult sa imi fac prieteni si de asemenea ador sa rad 21 Sunt nebuna atunci cand trebuie, dar pot fi si serioasa ^^. Ce urasc: Minciuna si falsitatea. Pot ierta orice, dar nesimtirea si indiferena, nu. De asemenea nici prietenia falsa nu o pot agreea. Ce ador:
- Sa ascult muzica, sa desenez, sa citesc fic-uri cu SasuSaku si sa scriu 4, sa ma plimb prin parc si sa stau cu prietenii si cu persoanele dragi mie. Imi place, de asemenea sa scriu poezii, asta mai fac cand ma plictisesc de net 21 Nu sunt cine stie ce, dar mai trece timpul. Anime-ul meu preferat este Special A, dar imi mai plac si Naruto, evident, Kimikiss pure Rouge, Vampire Knight, Bokura ga ita, etc ... In general, ma inclin spre cele de dragoste.
Muzica: Ei bine, aici nu sunt prea multe de adaugat. Imi plac cei de la One Direction, imi place rapp-ul, rock-ul si muzica mai lenta. Cantereata romanca pe care o admir se numeste Paula Seling ^^
Presupun ca atat conteaza, dar daca aveti intrebari, va astept cu mare drag si va voi raspnde sincer Smile Sper sa ne intelegem. Va pup, dragilor ! <3

Kiss ^^



Răspunsuri în acest subiect
Hei ! :) - de Woody^^ - 18-05-2013, 07:53 PM
RE: Hei ! :) - de Forever Young - 18-05-2013, 08:06 PM
RE: Hei ! :) - de Woody^^ - 18-05-2013, 08:31 PM
RE: Hei ! :) - de yaoi maniac - 19-05-2013, 10:01 AM
RE: Hei ! :) - de Woody^^ - 19-05-2013, 10:18 PM
RE: Hei ! :) - de Forever Young - 20-05-2013, 11:02 AM
RE: Hei ! :) - de Woody^^ - 20-05-2013, 11:08 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)