Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I`m going in an adventure!

#4
Am fost putin prin Grecia (nu in capitala) insa din cate am inteles nu am pierdut mare lucru, tara e prea laudata, oamenii sunt intradevar de treaba, cateva ruine pe ici pe colo pe langa capitala dar cam atat, marea nu e cine stie ce, nici serviciile oferite.

Constanta noastra e raiul fata de plaja lor, NU am gasit absolut niciun magazin dea lungul plajii, doar hoteluri si restaurantele hotelurilor respective...nici nu am avut umbrela pentru soare deci da....degeaba protectie 50%, am fost rac pentru o saptamana :D.
Singura chestie e ca a noastra plaja nu e prea curata, dar din orice alt punct de vedere Constanta e super buna.

Turcia ce mi sa parut frumoasa, nu neaparat plaja (daca ai de gand sa stai pe plaja nu poti fara sa cumperi ceva de la un nene care te tot inebuneste cu ceva de baut), ci mai mult SPA-urile lor, m-am simtit minunat dupa ce am iesit din SPA, 10/10 :), ai si de calatorit prin piete iar stilul de arhitectura este foarte interesant.

Aveti grija la rahatul turcesc, SUNT MULTE FACATURI, i learned it the hard way if you know what i mean xD....
Drumurile din Turcia sunt super bune, si se circula la viteza mare, insa AVETI GRIJA la modul de condus, majoritatea NU respecta semafoarele.
[Imagine: MEVzYF0.png]



Răspunsuri în acest subiect
I`m going in an adventure! - de Ayrin Charles - 10-04-2013, 07:43 PM
RE: I`m going in an adventure! - de hero1hero - 28-05-2013, 11:34 PM
RE: I`m going in an adventure! - de HanaSayuri - 08-08-2013, 12:43 PM
RE: I`m going in an adventure! - de Dobby101 - 15-09-2014, 05:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)