Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

D'ale mele

#1
Since I'm in charge of this section I thought it wouldn't hurt to post my so-called drawings as well. *shrugs*

cooking
Asta e un desen mai vechi, cred ca de prin 2011 sau asa, dar am impresia ca e printre cele mai bune pe care le-am facut, asta pentru ca am stat destul de mult sa lucrez la el. Also, cred ca-i singurul de care sunt oarecum mandra.

Plue
Am facut desenul asta pe vremea cand aveam parul scurt (2011) pentru ca voiam sa-mi pun deviantID. Bineinteles ca n-am mai facut asta (pana azi). 2011 e de asemenea anul in care m-am apucat de citit Fairy Tail, ceea ce explica prezenta lui Plue acolo.

fox lady
Un ceva pe care l-am facut anul trecut in autocar, cand ma intorceam din Bucuresti.

redhead
Pe-asta l-am terminat vineri. Vorbeam cu o prietena si-i ziceam ca as vrea sa desenez persoanele din grupul nostru costumate in personajele lor preferate de la DC Comics, iar preferata ei e Black Canary. So yeah, here it is. M-am distrat cu desenul asta, asta pentru ca am folosit destul de multe materiale: acuarele, creioane colorate, pix negru cu gel, pensulele de la japoneza si cafea.

Am spus-o de multe ori si o repet: nu consider deloc ca ma pricep la desenat. I do enjoy doing it, however. Astept comentarii; nu conteaza cat de crude si nemiloase sunt, important este sa vina.

Seara buna!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Răspunsuri în acest subiect
D'ale mele - de Agrona - 25-03-2013, 08:07 PM
RE: D'ale mele - de noname... - 26-03-2013, 02:16 PM
RE: D'ale mele - de Aggie - 03-04-2013, 10:51 AM
RE: D'ale mele - de Jigoku - 05-04-2013, 06:50 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)