Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs Proza - Original - Discutii generale

#6
Deci nu ai accepta varianta mea ca si userii sa voteze, faza aia cu punctele *puppy eyes*.

@Fiction presupun ca ar vrea sa participe, deci pot face eu topicul, numai ca ar fi o mica problema: nu stiu cum s-a facut anterior si nu cunosc userii. At all. Deci il punem pe Sy. 4
Ca premiu pun la bataie un volum manga la alegere din ce ma gandesc ca ma pot desparti din biblioteca (sper sa fie multe fete, am niste yaoi si la ala nu as avea remuscari). Doar ca nu ar fi ceva nou, ci de la mine din casa, nu am bani de irosit, dar sa nu se gandeasca cineva ca nu sunt in conditie buna. Asta plus medaliile de rigoare, de care s-ar ocupa @Syryus (de abia astept sa citeasca asta, simt injuraturile).

Edit: suna naspa "detective fiction", lasa doar Crime, pls. 5
Edit 2: si daca ne hotaram, inca cred ca ar trebui un topic nou, cu poll-ul pus exact ca acum, un topic fresh, foarte clar din primul post si pus undeva vizibil, nu la arhiva.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Concurs - Proza - Original - Discutii generale - de Batsy - 22-03-2013, 02:18 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un nou concurs de proza originala [sondaj] Syryus 7 5.726 02-04-2013, 05:52 PM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)