Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs Proza - Original - Discutii generale

#2
@Fiction : Din pacate @Lia pleaca in nici 24 de ore prin tarile calde si ar trebui gasit cineva care sa organizeze (si sa deschida un nou topic, aici e nebunie). Nu numai asta, trebuie gasiti alti membri ai juriului, cei alesi anterior nu mai sunt activi, poate doar sa-i contacteze cineva in caz ca exista lume interesata.

Plus, eu as face un sistem mai ciudat de votare. Juriul acorda votul unei peroane (dupa ce critica), iar votul lor ar valora 50 de puncte. Pentru userii care nu-s in juriu si nu participa, dar vor sa voteze, sa aiba 2 optiuni:
1. poll, unde bifeaza doar o lucrare, iar lucrarea respectiva ar primi 5 puncte;
2. aleg sa-si argumenteze votul, iar acesta ar valora 10 puncte.

Eu nu m-as baga, dar as sponsoriza pentru premiul I cu-n volum manga, d'asta zic sa-si bage si userii nasu' in jurizare.

Dar asta poate cand se intoarce Lia, peste 6 luni.

Vad ca Mystery si Fantasy au 20 de voturi, iar Crime e imediat in spatele lor cu 19 voturi. Daca s-ar incerca iar acest concurs, as propune sa se deschida un poll cu aceste 3 variante, care e cea mai votata sa fie drept tema in concurs.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Concurs - Proza - Original - Discutii generale - de Batsy - 22-03-2013, 01:16 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un nou concurs de proza originala [sondaj] Syryus 7 5.777 02-04-2013, 05:52 PM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)