Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Andy's stuff

#4
(04-04-2013, 08:24 PM)yaoi maniac A scris: Si eu aveam inainte o placere nebuneasca sa iau pagini din manga-uri si sa le colorez pana la cele mai mici detalii. Unele chiar aratau foarte bine, de acolo indemanarea cu brush-ul s-a marit (cu cateva procente, dar tot pe acolo).
Imi place considerabil prima poza colorata. Imi plac cum ti-au iesit ochii. In rest, culorile sunt bune oriunde te-ai uita.
Nu imi pot da seama care sunt poze colorate si care sunt desene. 21 Dar eu iti zic ca te descurci.


Thank you Smile Da, aia e ultima poza care am colorat-o. Chiar daca o fac tot mai rar, am progresat destul de mult, iar "trucurile" mi-au ramas inca ^^
[Posturi unite]
(04-04-2013, 08:55 PM)yoneyu A scris: Omg imi place foarte mult cum colorezi! Si yaaaay fanart Kuroko no Basuke <3 E mishto sa vezi ca sunt fani ai acestui manga/anime in Ro 4
Intr-adevar nici eu nu-mi dau seama care sunt originale si care sunt doar colorate, dar arata super ok 4
Next time show us something original! Pentru ca majoritatea par render-uri dupa screenshots >.<


Multumesc 4
Majoritatea cu care am vorbit au zis ca l-au vazut, but umh well, nu prea stiu eu oameni prea multi care se uita la anime, cred ca pot sa-i numar pe degete ^^' Am facut si o animatie daca n-ai vazut-o inca Animation. Ceva gen NG-shuu.
Yeah, I should probably do that sometime. Yeah, dar n-as desena ceva dupa un screenshot, nu vad rostul, fac mereu dupa pagini din manga Smile



Răspunsuri în acest subiect
Andy's stuff - de Andy :3 - 18-03-2013, 03:19 PM
RE: Andy's stuff - de yaoi maniac - 04-04-2013, 08:24 PM
RE: Andy's stuff - de Andy :3 - 05-04-2013, 08:30 PM
RE: Andy's stuff - de yoneyu - 04-04-2013, 08:55 PM
RE: Andy's stuff - de Aggie - 28-06-2013, 01:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  stuff dawn 49 25.992 15-03-2013, 05:37 PM
Ultimul răspuns: dawn


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)