Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adaptari live-action americane dupa Anime

#4
Cand am vazut asta m-am gandit ca e de bine.Adica,asa o sa se auda de animeuri mai bine,fanii or sa vrea sa vada si versiunea animata...dar daca filmul iese de cacao atunci no chances.Plus ca filmele facute de japonezi [exista un film real DN facut chiar de japonezi cu actori japonezi] nu au iesit nici ele prea bine.Acuma sa vedem daca ceke facute de americani vor avea vreun succes.In legatura cu personajele...I lol'd 24 Keanu Reeves nu se potriveste cu Bebop [he's to pretty :3] .Iar Zac Efron e..adica se aseamana mult cu Kira dar comportamentul lui e de cacao.Adica,dunno' eu una nu cred ca poate sa joace el in film.Cat despre L jucat de Jhonny Depp ._. OMFG,no way.Nu stiu cat machiaj trebuie sa poarte dar .. 23 E greu sa faci un film dupa un anime.Personajele trebuie sa arate intocmai!E mai usor dupa o carte...[parerea mea106]

Deci nu stiu ce sa zic.Eu depistez un failure dar asta depinde si de ei pana la urma.


EDIT:OMG,am vazut si eu trailerul.E ceva totusi de capul lui 39 Bine,nu va iesi ca animeul si mi se pare un pic exagerat 24 Dar actorul lui Goku arata mai bine oricum decat Goku insasi.[e mai inalt ._.]
LOLNOPE



Răspunsuri în acest subiect
RE: adaptari live action americane dupa animeuri - de Mitzuke - 19-12-2008, 10:44 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)