Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Amprenta

#11
Ch 4


Deci , cred ca sunt cel mai prost om de pe planeta . Eu Claus Evans sunt oficial cea mai nefericit om de pe pamant ,dupa ce ca m-am certat cu prietenii mei a trebuit sa merg la scoala si cu copila aia . Acum sa nu o luam personal , dar of ....... viata asta este asa de grea . Nu o urasc si nici nu simt o repulsie atunci cand o vad sau stau langa ea dar este vorba si de sentimentele mele .Totul este nou pentru mine si nu , nu m-am obisnuit cu ideea de a sta cu o persoana mai speciala . Probabil ca acum ma credeti o persona oribila , un tiran , un om care nu merita iertare dar trebuie sa ma intelegeti si pe mine sunt un adolescent cu hormoni . Cea mai mare greseala pe care as putea sa o fac , ar fi sa ii spun ca si eu o plac . Mda .....este adevarat , imi place Reina sau Rein sau cum o fi dar nu pot sa fac nimic , este cea mai buna prietena a Larei , in plus nu cred ca e bine sa ai ca parinte doi adolescenti cu hormoni despartiti doar de un perete . Eu sunt barbat in toata firea , am si eu limetele mele daca , doar daca sar uita la mine si ar sti ca o plac cred ca am rupe patul. Dar Dumnezeu sa ne pazeasca daca nu imi fac cruce de fiecare data cand ma gandesc la asta . De fapt ma tem mai mult de reactia preietenilor mei , da suna ca un fricos dar chiar imi este frica. Nu as putea sa rezist umilintei avand in vedera ca sunt regele scolii , adica ori cine mi-ar cadea la piciore chiar si barbati , tocmai de aia nu mai ies cu fete si chiar pot sa spun ca sunt gay . Parintii nu spun nimic , adica nu au avut ce sa spuna . Tata a spus ca ma sustine si ca este prea devreme ca sa pot sa imi dau seama ce fel de orientare sexuala am ( te rog am avut 3 iubiti pana acuma si in rest o gramada de fete cred ca pot si singur sa imi dau seama ce orientare sa am ) , mama a spus ca este vina ei ca nu mi-a acordat prea multa atentie si ca de aia mi-am gasit fericirea in bratele barbatilor . Ete si , de aia nu mai pot eu plus ca nu eu m-am aruncat ci ei da sa fim clari eu nu o sa iau nici o data locul fetei , de asta sunt sigur .
In fine sa revenim la lucruri mai importante acum . Singura cale de a ne proteja pe noi de noi este sa ma comport cat mai rece cu ea si da , sunt constient ca o ranesc dar nu am alceva de ales . Si nu am de gand sa o violez doar sa o speri , nici odata nu am intentionat sa o ranesc iar daca e sa avem relatii mai intime as vrea sa o fac cu totul altfel , nu la fel ca ceilalti . Nu doar o noapte si atat , 10 minute de placere si asta e tot gata , vreau sa facem dragoste toata noaptea si ziua daca este posibil fara sa ne intereseze ce ar spune alti , sa ne intereseze ca ne aud toti si chiar daca ne-am desparti sa ramanem prieteni iar daca e sa ramanem impreuna , pe mine nu m-ar deranja si niste copii dar nu acum mai incolo . Momentan incerc sa imi limpezesc mintea si incerc sa gasesc o iesire din tot rahatul in care m-am bagat . Stiu ca nu o sa ma credeti dar cred ca mi-as trage un glont in cap acum si nu numai pentru ca am lovito cat si pentru tristetea si frica din ochi cu care ma priveste . Sincer nu asta vroiam sa vad , vroiam sa vad doar dragoste si fericire atunci cand se uita la mine .
Am oftat si am aruncat cutia de prezervative in spate , cred ca a zburat pe geam da , na acuma poate le gaseste alcineva si le foloseste ca de sunt de firma , m-am ridicat si am intins mana ca sa ma apuce si cu greu sau cred cu mult curaj a intins mana mica si subtire ca sa o ajut .
- Stai jos am spus si amaratat canapea .
Am scos un servetel din pachetul care era pe masa si l-am udat putin cu apa dupa care am inceput sa ii tamponez ochii care incepusera sa se umfle si fara sa imi dau seama am sarutat locul unde am lovito .
- Imi cer scuze , stiu ca nu o sa ma ierti spun si astept sa reactioneze cumva .......



Răspunsuri în acest subiect
Amprenta - de alex - 08-03-2013, 03:16 PM
RE: Amprenta - de Michee - 08-03-2013, 07:28 PM
RE: Amprenta - de Aneedo - 08-03-2013, 08:10 PM
RE: Amprenta - de Lain - 08-03-2013, 08:38 PM
RE: Amprenta - de alex - 09-03-2013, 01:55 AM
RE: Amprenta - de Michee - 09-03-2013, 09:34 PM
RE: Amprenta - de ohaio_angel - 14-03-2013, 09:42 PM
RE: Amprenta - de alex - 17-03-2013, 03:32 PM
RE: Amprenta - de Kira's Scarlet - 17-03-2013, 04:17 PM
RE: Amprenta - de ohaio_angel - 17-03-2013, 10:46 PM
RE: Amprenta - de alex - 11-04-2013, 03:44 PM
RE: Amprenta - de Kira's Scarlet - 11-04-2013, 06:12 PM
RE: Amprenta - de ohaio_angel - 12-04-2013, 01:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)