Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

anime fan art

#5
woaa ... You are very harsh. I will never draw again ...glumesc bineinteles ^^
In primul rand vreau sa iti multumesc pentru ca ai studiat desenele mele asa de bine si consider ca sfaturile tale sunt destul de utile si o sa incerc sa tin cont de ele ^^
Recunosc ca la traditional sunt cam nereusite sunt inca in stadiu de formare nu am un stil al meu (daca il pot numi asa) Cred ca faza cu tusul negru a ramas ca un defect de la manga in care il folosesc direct din sticluta .
Pentru desen folosesc doar photoshopul , stiu ca toata lumea imi recomanda Sai , insa consider ca PS e mult mai tehnic si poti face multe in el decat desen care ma ajuta si la facultate si pentru asta sunt foarte fixata pe el . Din pacate lineartul este foarte dur pentru ca ps genereaza astfel de linii si e o munca foarte enervanta sa iau desenele apoi la retusat sa sterg anumite portiuni.
Din pacate tipele nu sunt tocmai specialitatea mea.Am desenat foarte mult timp doar baieti si ce am postat sa zic ca sunt mai mult experimente de a desena tipe . Inca ma chinui sa fac si eu o tipa care sa arate cute . Evident nu ma las batuta si tot incerc la fel si cu toate desenele mele pe care le realizez si pe care incerc sa le perfectionez cat mai mult .
Imagination has no limits



Răspunsuri în acest subiect
anime fan art - de sho biyunko - 03-03-2013, 01:30 AM
RE: anime fan art - de Wolfx . - 03-03-2013, 02:55 PM
RE: anime fan art - de sho biyunko - 04-03-2013, 12:32 AM
RE: anime fan art - de dawn - 11-03-2013, 07:13 PM
RE: anime fan art - de sho biyunko - 14-03-2013, 02:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)