Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello .

#5
@Syryus: Sy, draga, esti pe interes? ;;]. Sigur ca poate sa apeleze si la mine oricand, orice problema ar avea. >>>>;p.

Revenind, revenind..


Hi, Laura. Sa stii ca-mi place foarte mult numele tau. Am si eu o colega in clasa pe care o cheama Laura, si pot spune ca fata e usor zapacita ;d; acesta este si motivul pentru care-mi place atat de mult numele - imi inspira o personalitate vesela si foarte pozitiva. Sper sa nu ma insel! Ai si un nickname foarte dragut, de asemenea.. "Hikarie". Oh, de cand n-am auzit un nume de origine Japoneza care sa sune asa de bine. Chiar imi era dor de asta. Ei, ce sa zic.. Bun venit pe Zup!;* Eu si intreaga comunitate ce sustine acest mic, dragalas si primitor forum iti uram toate cele bune, si speram sa te acomodezi cat mai repede. Speram sa-ti placa si sa nu eziti sa cercetezi forumul foarte amanuntit. Avem o multi de sub-categorii interesante, care corespund lucrurilor enumerate de tine, mai sus, la "Imi place". Pari de asemenea o persoana deschisa, sociabila, deci nu ma indoiesc ca-ti vei face multi prieteni curand. Eh, acum, daca-mi dai voie, ce zici de cateva intrebari? Poate apuc sa te cunoasc si eu mai bine.. Da?! Ok! *muahh* ;*

Cu ce sa-ncep..
1. Ce parere ai despre animeuri in general?
2. Vre-o manga care-ti place in mod deosebit?
3. Iti place sa citesti? - un titlu.. nu conteaza care, dar sa-ti fii placut..
4. Iti place la scoala? >.<
5. Ce parere ai, in general, despre persoanele care se uita la seriale? - House. M.D. n-ai vazut inca? ;d

Eh, cam atat, ca nu mai am idei.. dar mai revin eu! Iti astept raspunsurile. Have fun, Kisses *mwah* !

[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Răspunsuri în acest subiect
Hello . - de Hikarie - 07-10-2012, 01:46 PM
RE: Hello . - de Stormrage - 07-10-2012, 02:51 PM
RE: Hello . - de Stormrage - 09-10-2012, 07:25 PM
RE: Hello . - de Syryus - 08-10-2012, 03:09 AM
RE: Hello . - de Niska - 08-10-2012, 05:30 PM
RE: Hello . - de Hikarie - 08-10-2012, 11:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)