Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi~ *smiles*

#4
Da, chiar te rog să-mi spui Yoseolie *laughs*. I don't mind it, şi porecla mi-a venit pe moment, dacă nu mă înşel, aveam nevoie de un nickname nou pentru Tumblr, şi aşa s-a ''nascut''.
Îţi multumesc foarte mult pentru întâmpinare şi o să mă uit peste sectiuni, şi de ce nu, poate chiar voi posta nişte edit-uri de-ale mele şi poate chiar voi intra în RPG-uri.
Acum, la întrebarile puse de tine!
1. Daaa, le ador! Ador pisicile, sunt aşa dragastoase şi adorabile şi...perfecte. Chiar acum m-am întors de la fratele meu care are o pisicuţă, am dormit peste noapte acolo şi pisicuta a dormit pe pieptul meu.
2. Engleza...şi româna. Sunt la profil uman, deci... *laughs*. Mai nou am descoperit că-mi place şi istoria.
3. Îmi place foarte mult să dansez, dar situatia financiară actuală nu-mi permite să fac cursuri de dans, aşa că dansez acasă, pe melodii k-pop.
4. Rap-ul în coreeană? Se pune? Da...dacă se pune, îmi place să fac rap în coreeană, bineînteles, din melodii...că eu nu ştiu coreeana aşa de bine. Doar s-o citesc...
5. Da! Ador să citesc. Mi se pare cel mai genial lucru din toată lumea!! E atât de relaxant să stai şi să citeşti... E pur şi simplu mirific. Well... ''Cercul Secret'', a treia parte de L.J. Smith. O carte excelentă, nu mă aşteptam să se termine aşa... O recomand, for real. E foarte interesantă.

Multumesc încă o dată că ai trecut pe aici şi îmi pare rau că am raspuns atât de târziu, dar am fost ocupată...
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Hi~ *smiles* - de Aerith - 07-10-2012, 12:46 AM
RE: Hi~ *smiles* - de Niska - 08-10-2012, 05:13 PM
RE: Hi~ *smiles* - de Aerith - 13-10-2012, 06:38 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)