Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi~ *smiles*

#3
Buna, draga mea Andreea!;* Oh, sau sa-ti spun Yoseolie?! Trebuie sa admit ca ai un nickname foarte ingenios; cum ti-a venit in minte? Vine de la ceva anume? Suna foarte interesant. Anyway, nvm. Uhm, eu si intreaga echipa a acestui forum ne bucuram foarte mult sa vedem ca te-ai decis sa te alaturi noua. Speram sa te simti bine aici, pe Zup, si sa-ti faci cat mai mult prieteni. Cred ca nu o sa fie o problema cu acomodarea - avem foarte multi GFX-ari pe aici, care sunt curiosi, cel mai probabil, sa-ti descopere talentul de a modifica imagini. Iti place si fotografia? Aaa, si legat de RPG. Nu stiu daca ai observat inca, dar avem o intreaga sectiune dedicata acestuia. Te asteptam cu mare, mare drag sa iei parte la actiune si sa ne uimesti cu tehnica ta da de a scrie - de care nu ma indoiesc ca va fii foarte ingenioasa, banuind ca ai experienta in asta. Corect?! >;D< Eh, acum, daca-mi dai voie, ce zici de cateva intrebari? Poate apuc sa te cunoasc si eu mai bine.. *hihi*

Deci..
1. Iti plac animalutele de companie?!
2. Ca tot a venit scoala.. care este materia ta preferata? ;d (hai sa nu punem la socoteala pauza-mare 21. )
3. Iti place sa practici vreun sport in mod deosebit?
4. Ai un talent ceva mai special, despre care ne poti povesti?
5. De citit iti place sa citesti? - ce zici de un ultim titlu al unei carti citite? ;;]

Eh, cam atat pentru inceput. Iti astept raspunsurile. Have fun, Kisses *mwah* !
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Răspunsuri în acest subiect
Hi~ *smiles* - de Aerith - 07-10-2012, 12:46 AM
RE: Hi~ *smiles* - de Niska - 08-10-2012, 05:13 PM
RE: Hi~ *smiles* - de Aerith - 13-10-2012, 06:38 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)