Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Bought Affection

#5
Buna!
Deci imi place idea ca transpui personajele in sec. al XVIII-lea(cred ca pe atunci erau cu castele, mosii si care or mai fii....cu sclavi..in concluzie nu le am asa de bine cu istoria)...in fine naratiunea esta la persoana a III-a si este interesant.
Faptul cum descri ma duce si pe mine acolo cu ei.(he he he..ca spectator)se vede ca prin cuvinte poti le stranspui ca pe ceva ce vezi la televizor..prin imagini ..
Acum sa vorbim despre personaje:
Shen ce tragedie a suferit, pacat de el ca e frumos...asa....personalitatea lui este inca in ceata nu poti sa spun concret cum este, dar faptul ca probabil isi dorea libertate ma bucura cel putin ca a incercat sa iasa din celula chiar daca a fost in zadar, iar faptul ca nici macar nu a mai incercat sa scape atunci cadn a fost cumparat de Eros(poate s-a simtit linistit ca nu a fost tratat ca un animal)
Acum Eros..hmm este un dracusor...(glumesc)pot spune doar ca este sigur ep ceea ce vrea si cand vrea..este hotarat..pot spune ca si rece din cate am citit, iar prin ceea ce i-a spus lui Shen pot relata ca vorbeste verde in fata si se face clar in ceea ce isi doreste cu adevarat.
Imi place mult ce ai scris si vreau sa citesc mai departe cand vei mai posta....
Chu...
Ja ne...
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Răspunsuri în acest subiect
Bought Affection - de Iron Maiden - 24-09-2012, 08:54 PM
RE: Bought Affection - de hiimera - 24-09-2012, 09:38 PM
RE: Bought Affection - de Iron Maiden - 24-09-2012, 09:47 PM
RE: Bought Affection - de RosetteFoxy - 21-10-2012, 10:11 PM
RE: Bought Affection - de ohaio_angel - 22-10-2012, 03:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)