Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Generatia cu cheia la gat | Generatia actuala

#65
Ce am sa le transmit copiilor din zilele de azi: Mi-e mila de voi! Acuma nu stiu daca sunt eu prea batrana (jesus cat de batran poti fi la 17 ani o.o) ori generatiile se prostesc din ce inc e mai tare! E frumos ca au evoluat, dar ei exagereaza. Adica sa plangi ca mami ti-a luat Iphone 5 negru si nu alb e absolut stupid! Eu nici acum nu am telefon din ala bengos 21 si nici nu ma plang.
Adoram sa ma joc afara pana la ora 11:00 Pm si apoi sa vina mama dupa mine sa ma ia de urechi si sa-mi zica: Toata ziua ai fost plecata de acasa don'sorica! Acuma ii suna parintii pe super telefonale lor, si poate le scriu si Whats'Up daca vor sa vina acasa in noaptea asta, deci ii numa asa o sugetie! Inteleg ca tu nu ai avut parte de asa ceva, dar nici sa-ti lasi copilul in halul asta!
nu stiu eu stiu ce-am trait si ce am da gand sa fac si cum imi voi educa, copii! Nu e numai vina lor e si a parintilor! Vorba aia : Sa faca bors! 21)
[Imagine: tumblr_mr6iorgamH1r9w3pqo1_500.gif]

"Sounds like fun!"



Răspunsuri în acest subiect
RE: Generatia cu cheia la gat | Generatia actuala - de Dellz. - 14-08-2013, 01:05 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)