Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Sakura no shita de

#9
[center]***[/center]

Stateam gol in fata stapanului meu si nu stiam cum sa imi ascund roseata din obraji, dar mana sa calda ma facea sa cred ca sunt imbracat in lumina soarelui.
- Kami-chan, de obicei samurai isi poarta cu mandrie cicatricile, dar tu... tu esti diferit si de aceea imi placi atat de mult, imi spuse si isi apropie chipul de al meu.
Rosesc si mai mult in obraji pe care i-am simtit in flacari, cand buzele lui Hyou-sama se presara peste ale mele. Buzele sale erau atat de fine, de matasoase, de calde... de dulci. Simt cum acestea se intredeschise sub ale mele si limba sa cea naravasa se strecura ca un sarpe in gura mea. Raman uimit, apoi inchid ochii, lasandu-ma in voia sarutului, in timp ce mainile sale ma apucara de talie si imi lipira trupul de al sau. Imi pun mainile pe pieptul sau puternic, in cercand sa creez un scut intre mine si el, dar de fapt ma agat cu degetele de kimonoul sau, ca un punct de sprijin sa nu pic din picioare, care erau ca niste nuele de rachita.Limbile noastre se atingeau si se luptau una cu cealalta, incat buzele ni s-au contopit, dar le desparteam, cand brunetul schimba pozitia capului, atunci tragand aer in piept. Era asa de bine in bratele sale...
- Stapane ma scuzati ca va deranjez, dar baiatul s-a trezit si va roaga sa ii vorbiti pentru ultima data, ne intrerupse o slujnica dupa usa de hartie.
In acea clipa am simtit un pumnal in inima, dar m-am calmat rapid, spunandu-mi ca sunt doar o jucarie in mainile stapanului meu si putea sa faca ce vroia cu mine. Barbatul ma privi o clipa, apoi imi dadu un sarut scurt si imi ura noapte buna. Cand iesi din camera mea, avusese grija sa nu ma vada femeia gol. Imi trebui cateva clipe sa ma trezesc din starea de amorteala, apoi imi iau kimonoul de dormit si ma bag in paturi, adormind imediat...

Dimineata veni foarte repede, iar eu dupa ce m-am trezit si am facut baia de dimineata si m-am imbracat in obisnuitul kimonou negru, m-am indreptat spre iesirea din curtea exterioara a palatului, avand de gand sa ma duc pana in sat.
- Kami-san, asteapta-ma! Ma striga cineva si cand ma intorc, maresc ochii, vazandu-l pe shogun alergand spre mine.
Purta un kimonou ca al meu, dar in loc de floarea de lotus, a lui avea frunze cusute pe ele. La brau avea cele doua katane de samurai si parul prins intr-o coada cu o panglica din satin alb. Ma uit intrebator la el, iar Hyou imi raspunse ca vrea sa vina cu mine in sat, sa petrecem timpul doar noi doi. Maresc ochii de uimire, apoi oftez ponind mai departe spre sat, fiindca orice discutie in contradictoriu cu stapanul meu, era de la inceput sortita esecului. Mergeam tacuti unul langa celalalt, pana in acea asezare, unde ne-am dus la un mic magazin de dango, comandand bilutele de orez pe bat si ceai de plante.
- De mult nu am mai mancat dango si am vorbit doar noi doi, spuse brunetul zambindu-i usor fetei, care ne servi.
Am aprobat din cap, nestiind cum sa ma adresez, iar shogunul imi facu cu ochiul, dandu-mi de inteles sa ma adresez pe numele sau real.
- Asta inseamna sa venim mai des pe aici, Hyou-san, spun eu, gustand din ceaiul delicios.
Barbatul imi zambi, apoi ma intreba daca vreau sa mergem impreuna pe malul lacului termal din apropiere, iar eu am aprobat zambind, fiindca asa mai ma relaxam putin. Dupa ce am mancat, ne-am indreptat spre izvorul termal, vorbind despre poiezie, cantece, barfele de la palat - cam toate avand subiectul eu - si altele asa. Cand ajungem la bazinul termal, Hyou se dezbraca rapid, ramand gol, apoi sari in apa in picioare, ridicandu-se rapid la suprafata ei, incepand sa inoate. Ma dezbrac cu oare-care retinere, apoi sar in plonjon in cap, ducandu-mi mainile deasupra lui, pentru a nu ma lovi si am intrat sub apa, iesind repede la suprafata ei.
- Kami-kun unde ai invatat sa sari asa? Ma intreba stapanul meu, venind in spatele meu si ma imbratisa, dandu-mi un mic pupic pe gat.
- Am fost pe mare un an cu barbari si de la ei am invatat sa sar asa in apa mari sau a oceanului, ca astfel apa cu puterea ei ma ucidea, ii raspund si ma intorc spre el, cand ii simt mana pe burta mea.
Brunetul imi zambi, apoi imi apuca barbia cu doua degete si buzele sale le acapara pe ale mele intr-un sarut pasional si plin de dorinta pentru mai mult. Limba lui se strecura ca un sarpe in gura mea, atingandu-mi limba si invitand-o la joaca. Ii raspund cu oare-care teama, ducandu-mi mainile dupa gatul sau, incepand sa ma joc cu parul matasos si umed. Era asa de bine in bratele sale, dar m-am indepartat rapid de el, cand mana sa cobori spre fundul meu.
- Iarta-ma Kami-kun, dar vreau la noapte sa imi aduci ceva... pur pentru a imparti perna cu mine, imi spuse shogunul, iar eu am aprobat din cap, inghitand in sec.
Absolut nimeni din castel numai este pur in afara de...

- Kaminari-sama plecati undeva? Ma intreba Lee, in timp ce eu imi prindeam la gat un mic lantisor din aur cu un rubin in forma de lacrima pe el.
- La o plimbare prin palat. Daca ma cauta cineva, spui ca ma antrenez, iar shogun-ul nu vrea sa fie deranjat pana maine dupa amiaza, mai spus si ies din camera.
Ma indrept cu pasi repezi spre camera stapanului, prurtand pe mine un kimonou de un rosu-aprins cu un dragon auriu cusut pe el. Intru in camera si Hyou se opri la exact la jumatatea drumul intre masa si buzele sale cu mana in care se afla o cearca cu sake.
- Sunt aici pentru a imparti perna cu dumneavoasatra, spun eu pe un ton calm si imi trag putin de tivul kimonoului de la gat, aratand latisorul. Nu am impartit perna niciodata cu vreo femeie sau cu vreun barbat pana acum, asta daca doriti sa o impartiti cu mine, spun pe un ton umil, ingenunchind in fata lui.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Sakura no shita de - de Nywa - 17-08-2012, 12:03 AM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 25-09-2012, 04:30 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de rozalix - 23-10-2012, 10:40 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 01-12-2012, 11:31 AM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 30-01-2013, 08:41 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Michee - 24-02-2013, 11:23 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 03-03-2013, 12:18 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)