Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Pretty Reckless

#1
[Imagine: prettyreckless-ep-300x300.jpg]

Formatie de muzica alternative rock, site oficial si wikipedia pentru mai multe detalii fiindca, being honest, mi-e lene sa fac o descriere ce exista deja acolo.

Acum, dupa parerea mea e o formatie destul de buna, de Ben Phillips imi place mai mult in ultima vreme decat de Taylor, care daca este sa vorbim despre aspectul ei, nu ma impresioneaza deloc machiajul ala sumbru care nu o prinde, imi place doar parul ei si vocea, of course, foarte draguta, care este pusa frumos in evidenta in Make me wanna die, Miss Nothing si You, zic eu. Am aflat de formatia asta de la Silvia si m-am indragostit de primele melodii ascultate, Make me wanna die, Just Tonight si Miss Nothing. Apoi am mai cautat pe cont propriu alte melodii, iar de pe ultimul album Cold Blooded e preferata mea, mai ales ca este prezent si Ben Phillips vocal. Mi-ar placea sa fac rost de album, chiar daca nu e formatia mea preferata, totusi as sustine-o.


Parerea voastra?

Uite asa din 9669 de threads s-au facut 9670, nu-mi placea numarul
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Răspunsuri în acest subiect
The Pretty Reckless - de Aggie - 15-08-2012, 09:54 PM
RE: The Pretty Reckless - de andraportocala - 15-08-2012, 10:57 PM
RE: The Pretty Reckless - de Abbeh. - 16-08-2012, 07:51 PM
RE: The Pretty Reckless - de costin55 - 16-08-2012, 10:03 PM
RE: The Pretty Reckless - de Agg - 23-09-2012, 12:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)