Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inazuma Eleven

#7
Egh...Prima oara cand am auzit de Inazuma Eleven,am aflat de la colegii de cls. -_-.Ma tot bateau la cap,"uita-te,uita-te",si asa m-am uitat la un ep. .Sincer cand la-m vazut...am fost foarte oripilat 24))))).Cu Football??Mai ales ca eu urasc si football-ul...Eram in camera si ma uitam,cand a venit frate-miu(mai mare) pana la un fum.Fix atunci,a auzit :"Mana Zeului",si am inceput sa radem si sa ne batem...Horror Sport Anime...24))))))))))[i]
[Posturi unite]
Ah,l-am vazut o singura data pe CN. Nu era nimic bun de vizionat asa ca am zis : de ce nu?
Dar am fost super dezamagita si plictisita de ceea ce am vizionat in momentul ala. Ba mai mult,pe masura ce ma uitam incepeam sa jignesc personajele spunandu-mi ca sunt enervante si chestii dintr'astea. 21
Ma rog,de atunci schimbam repede canalul.Mie chiar nu-mi plac si sincer inca-mi pare rau ca m-am uitat atunci. Eh,asta e parerea mea celor carora le place Inazuma Eleven , n-au decat sa-l vizioneze,sa-i caute toate episoadele pe net si asa mai departe.Desi, repet,eu nu mi-as pierde timpul cu asa ceva.
Ai dreptate,acest Anime/Desen ce-o fi el,e o mare risipa de timp...3
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Inazuma Eleven - de Bodilici - 24-07-2012, 09:51 PM
RE: Inazuma Eleven - de Nirv - 01-08-2012, 07:38 PM
RE: Inazuma Eleven - de Kangelity - 01-08-2012, 11:22 PM
RE: Inazuma Eleven - de Justine - 31-08-2012, 08:52 PM
RE: Inazuma Eleven - de Sakamaki Andreea - 15-05-2013, 01:57 PM
RE: Inazuma Eleven - de D- moon - 24-06-2013, 09:06 AM
RE: Inazuma Eleven - de tattva - 28-06-2013, 08:08 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)