Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Clover

#4
Multumesc pentru comentarii si critica. Am adus next-ul so, hope you like it!

Ren:

- Ren-sama, sunteti nervos?
Ma intreba confuz baiatul cand trantisem practic usa. M-am apropiat de pat si l-am prins de kimono, ridicandu-la la nivelul meu si am spus calm:
- Nu este problema ta daca sunt nervos sau nu, stii preabine ce ai de facut.
Acesta se conforma si astfel cand i-am eliberat materialul acesta si-l desfacuse ramanand doar in boxeri in fata mea. Ca de obicei incepuse sa-mi desfaca nasturii camasii sarutandu-ma pe gat ca o mica provocare. L-am impins pe suprafata patului si m-am pus peste el incepand sa-mi plimb limba peste gatul lui, facandu-l sa scoata gemete infundate. Ajutat de mainile lui mi-am dat jos camasa continuand sa-i sarut gatul, apoi coborand pe piept si prinzandu-i sfarcurile intre buzele si dintii mei sugandu-i-le si stangandu-i-le usor, acompaniat fiind de gemetele dulci ale celui de sub mine. Am coborat cu saruturile pana la baza boxerilor pe care i-am eliminat folosindu-mi doar dintii in timp ce mainile mele scapau de pantalonii de pe trupul meu. Am aruncat materialul naiba stie pe unde prin camera si am revenit asupra baiatului. Acesta se rotise in asa fel incat sa fie deasupra mea si cibirase in zona acea sesibila trecand cu mana peste material pana ce hotarase sa-l dea jos. Gura sa imi cuprinse barbatia, mai intai lingandu-mi capul, apoi o luase cu totul in gura facandu-ma sa scot gemete de placere. Mainile lui imi masau testiculele facandu-ma sa simt si mai multa placere. Trebuia sa recunosc ca pustanul era destul de priceput. Cand am ajuns suficient de excitat scapase si el de boxeri si isi pozitionase amicul meu la intrarea in el, lasandu-se incet in jos pana ce eram cu totul in el. Si-a apropiat buzele de ale mele in speranta ca am sa-l sarut, dar a facut o greseala amarnica. I-am carpit o palma si am spus rece:
- Eu nu sarut curve infecte!
M-am rostogolit, el ajungand sub mine si am iesit pentru putin din el aducandu-l cu burta pe suprafata patului patrunzandu-l rapid. Am auzit micul sau scancet de durere, insa nu m-a interesat. Am inceput sa ma misc brutal, animalic si cu viteza doar ca sa fiu satisfacut indeajuns. Auzeam gemetele sale de durere si usoarele scancete, insa dupa ceva timp incepuse sa se simta bine, iar asta o puteam spune dupa gemetele de placere pe care incepuse sa le scoata acompaniate de tipete din cauza placerii ce pentru el devenise prea mare. Am continuat sa ma misc in felul ala, patrunzandu-l din ce in ce mai adanc pana ce in urma unui geamat lung si a urletului sau am ajuns la apogeu amandoi. Am parasit trupul sau, lasandu-l sa cada pe suprafata patului, iar eu ma asezasem langa el acoperindu-ne cu plapuma si adormind.

Razele soarelui de toamna patrundea prin fereastra deschisa facandu-ma sa il injur pe ala care nu a tras jaluzelele. Mi-am deschis ochii cascand somnoros si m-am ridicat din pat observand ca pustanul se carase deja. Am luat cateva haine la intamplare pe mine si dupa toaleta de dimineata am mers in bucatarie. Yomu se pare ca deja ma astepta cu cafeaua. M-am asezat la masa, iar fata imi pusese ceasca in fata alaturi de o farfurie cu un ou ochi si sunca prajita, un castron cu salata si un cos cu paine feliata. Ea se asezase langa mine privindu-ma atent in timp ce mancam si imi savuram cafeaua. Nu stiu de ce, dar uneori imi venea sa-i pocnesc pe cei trei din cauza holbatului intens la mine. Dupa micul dejun "sub lupa" as putea spune m-am imbracat in hainele de birou si am mers la asa-zisa firma. Am avut noroc sa prind sosele destul de libere astfel nu mi-am facut nervi in drum catre cladirea pe care o detin. Am coborat din masina si am blocat-o ca de obicei de la chei urcand in birou. Secretara mea deja ma astepta cu un teanc de documente peste care sa ma uit. M-am trantit in scaunul negru rotativ si am inceput sa ma uit peste hartii in timp ce fumam o tigare. Bataia in usa a camerei m-a facut sa tresar, apoi am spus un banal "Intra". Pe usa se infatisase un vechi si bun prieten de-al meu- Dante. Parul sau argintiu si lung era lasat liber incadrand perfect ochii sai albastrii deschisi si chipul sau oval.
- Salut, Ren.
Imi spuse la fel de zambaret ca de obicei si asezandu-se in fata biroului pe unul din scaunele de lemn tapitate.
- Sa inteleg ca ai vreo treaba urgenta de nici nu ma suni, nici nu vi acasa sa ma vezi ci la birou.
- Logic. Stii ca aseara ai scapat de Garry... Ei bine va trebui sa scapi de o intreaga companie de data asta si numai din vina lui. Directorul Fei Long de la compania chinezeasca din acest oras are informatii despre compania ta procurate de la acel tradator.
- Si sa inteleg ca va trebui doar sa elmin directorul... Asta va fi usor...
- Sau il poti face sa sufere putin, apoi sa-l ucizi.
- Ce propui?
- Are un fiu nelegitim, Noctis Kazumi. Daca ii elimini fiul o sa-l faci sa fie putin in agonie inainte de moarte. Am auzit ca tine mult la el.
- Da... Sa elimin...
Pacat ca Dante nu se gandea si la alte variante decat ucisul. Daca pustiul ala arata bine as putea chiar sa ma distrez putin cu el ca doar eram un mare fan al acestor lucruri.
- Bine asa. Ne vedem maine la ora trei vino si adu-mi date despre pustan si tatal lui.
- Maine nu pot nicium sa plec de acasa. Logodnica fratelui meu s-a intors si parintii mi-au spus sa fiu acolo ca sa o intampin alaturi de fratele meu, iar daca nu merg ciripitoarea aia o sa ma dea in vileag.
- Atunci... Nu te deranjeaza vizita mea, nu?
- Deloc. Putem vorbi in biroul din casa mea. Deci asa ramane.
Se ridicase de pe scaun si se indrepta pe usa iesind nu inainte de a spuse un simplu "Pa!". Am continuat sa fumez tigarea si sa ma uit pe acele documente. Distractia abia a inceput
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^



Răspunsuri în acest subiect
Clover - de Kimera - 12-07-2012, 01:52 PM
RE: Clover - de hiimera - 13-07-2012, 10:27 AM
RE: Clover - de Clau~ - 19-07-2012, 11:23 AM
RE: Clover - de Kimera - 06-08-2012, 12:40 PM
RE: Clover - de Nywa - 28-08-2012, 03:32 PM
RE: Clover - de Lexxu - 06-08-2012, 05:58 PM
RE: Clover - de hiimera - 20-08-2012, 11:52 AM
RE: Clover - de Kimera - 16-09-2012, 01:02 PM
RE: Clover - de Clau~ - 16-09-2012, 01:42 PM
RE: Clover - de Kimera - 16-11-2012, 01:00 AM
RE: Clover - de Clau~ - 16-11-2012, 04:44 PM
RE: Clover - de Kimera - 12-01-2013, 09:13 PM
RE: Clover - de Clau~ - 12-01-2013, 10:12 PM
RE: Clover - de Lexxu - 12-01-2013, 11:28 PM
RE: Clover - de Kira's Scarlet - 09-02-2013, 12:16 PM
RE: Clover - de Kimera - 17-03-2013, 11:05 PM
RE: Clover - de Clau~ - 18-03-2013, 11:29 PM
RE: Clover - de Kira's Scarlet - 23-03-2013, 10:03 AM
RE: Clover - de Kimera - 18-05-2013, 11:24 AM
RE: Clover - de Kira's Scarlet - 18-05-2013, 05:39 PM
RE: Clover - de Kimera - 18-07-2013, 03:18 PM
RE: Clover - de Kira's Scarlet - 10-08-2013, 07:05 PM
RE: Clover - de Kimera - 19-09-2013, 09:59 PM
RE: Clover - de Kira's Scarlet - 20-09-2013, 09:17 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)