Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asemanari

#4
So .... am tot dat indicatii despre theard,dar n-am scris despre mine .Cred ca eu seaman cel mai mult cu Itachi,atat fizic,cat si la caracter(cu exceptia faptului ca-s fata).Deci de multe ori colegele imi spuneau ca arat ca o chinezoaica,desi n-am persoane de genul in familia mea.Sunt bruneta,am ochii negri si yup! imi place sa ma imbrac in negru.N-am chestii de genul ca Sharingan-ul,dar colegul din spatele meu obisnuia sa se holbeze la ochiii mei de oricate ori vorbeam cu el.Acum la caracter ne asemanam cel mai mult: el este uneori nepasator si nu obisnuieste sa atraga atentia prea mult,desi ar avea motive destule.La fel si eu!Nu sunt foarte sociabila si am doar o singura prietena.Este adevarat ca toata lumea ma uraste(colegii si cunoscutii) si asta pentru ca-s diferita,dar astsa-i partea a doua.Am si eu o sora la fel de enervanta ca Sasuke,dar o iubesc la fel de mult cum il iubeste Itachi pe Sake si asta pentru ca odata ne uram reciproc,dar amandoua ne-am schimbat.In plus,ea este mai buna la scoala decat eram eu la varsta ei,so o incurajez sa mearga mai departe.Nu suport sa se puna cineva cu sora-mea.Nu-mi pierd calmul cand ma face cineva idioata si nu raspund niciodata inapoi,dar cand spune ca sora mea e idioata,nimic nu ma opreste din a smulge parul persoanei respective.Stiu doar ca odata a avut loc o tentatica de asa ceva si am inceput sa ma cert cu colega respectiva de toata lumea se holba la noi ca la circ.Si asta e doar o intamplare.
Multumesc pentru comment-uri foarte mult!Poate ca nu era atat de rau sa deschid topicul asta pana la urma ...
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Răspunsuri în acest subiect
Asemanari - de Mykoto - 29-06-2012, 05:50 PM
RE: Asemanari - de Prevented :D - 02-07-2012, 12:37 AM
RE: Asemanari - de Lexxu - 03-07-2012, 09:04 AM
RE: Asemanari - de Mykoto - 04-07-2012, 06:51 AM
RE: Asemanari - de hero1hero - 09-07-2012, 12:20 PM
RE: Asemanari - de Fiction - 23-09-2012, 05:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)