Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asemanari

#2
Hello. Sunt prima? Frumosss, pai sa vedem...39 Cred ca cel mai bine ma aseman cu Sakura deoarece si eu am placut, placut? vreau sa spun iubit, deci cred ca am tinut la copilasul acela mai mult ca la mama si tata, serios, si acel baiat nu prea ma baga in seama deoarece era placut de toate fetele din scoala/clasa si nu dadea atentie nimanui. Faceam totul pentru ca lui sa ii fie bine, uitam cate o data sa mai manac de dorul lui, asa cum este si anime-ul Naruto eram eu acel baiat si inca unul, noi trei, cei mai nebuni din scoala nu ne mai ziceau fostii colegi. Celalalt baiat ma placea nebuneste dar eu nu-i acordam atenie fiind prinsa de persoana lui. Pana la urma acesta a plecat odata cu sfarsitul clasei a opta a A, la fratele sau mai mare, parintii acestuia se despartisera, avand un frate mai mare dar care statea cu mama sa. Desii abia ce am terminat cu scolala asta, tot imi este dor si tot astept un semn ca este bine. Dar nu a placat ca in anime cu un "multumesc" spus la urecehe in noapte, nu, a placat daruindu-mi o imbratisare si un pupic scurt pe buze. Imi pare bine ca am putut spune asta, sper ca si ceilali sa fie la fel de sinceri.
Bafta cu topicul!hug
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??



Răspunsuri în acest subiect
Asemanari - de Mykoto - 29-06-2012, 05:50 PM
RE: Asemanari - de Prevented :D - 02-07-2012, 12:37 AM
RE: Asemanari - de Lexxu - 03-07-2012, 09:04 AM
RE: Asemanari - de Mykoto - 04-07-2012, 06:51 AM
RE: Asemanari - de hero1hero - 09-07-2012, 12:20 PM
RE: Asemanari - de Fiction - 23-09-2012, 05:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)