Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asemanari

#1
catre moderatori : Hey ! Am cautat,dar n-am vazut topicuri cu acelasi subiect.Daca intr-adevar exista, nu ma va deranja daca topicul va fi sters.Respect dreptul de autor. 4

Deci...desigur va intrebati despre ce este vorba.Este simplu! Cand eram mici obisnuiam sa facem asemanari si diferente intre persoana noastra si personajele din animeuri.De data asta, cu personajele din NAruto/Naruto Shippuden. Mereu s-au facut afirmatii de genul :"Seaman cu Sasori pentru ca ..." sau "ma aseman cu Sakura..."
Asa ca va las pe voi sa spuneti care este personajul din Naruto care este cel mai apropiat voua,cat si de inima voastra 4 Va rog sa argumentati raspunsul si sa mentionati caracteristicile fizice sau morale care duc la o asemanare.Nu conteaza daca personajul este fata sau baiat.Important este sa existe trasaturi asemanatoare . Puteti posta si in legatura
cu evenimente reale care s-ar asemana cu cele din animeu.
Deci, pe scurt, faceti asemanari intre lumea reala(anime) si cea a animeului Naruto.Succes !
P.S. Imaginile sunt acceptate.Ele fac cat o mie de cuvinte 21
Daca nu stiti cu cine va asemanati, puteti posta fotografia voastra si sa asteptati un comm sau sa faceti asemanari intre personajele faimoase reale(sau anime) cu cele din naruto.Succes !!!


[Imagine: ItachiSig.jpg]








Răspunsuri în acest subiect
Asemanari - de Mykoto - 29-06-2012, 05:50 PM
RE: Asemanari - de Prevented :D - 02-07-2012, 12:37 AM
RE: Asemanari - de Lexxu - 03-07-2012, 09:04 AM
RE: Asemanari - de Mykoto - 04-07-2012, 06:51 AM
RE: Asemanari - de hero1hero - 09-07-2012, 12:20 PM
RE: Asemanari - de Fiction - 23-09-2012, 05:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)