Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chriss' drawings

#1
Chriss, imi pare sincer rau. Facusei dublu post si am sters din greseala topicul.
O sa postez inapoi desenele si comentariile aduse de useri si imi cer inca o data iertare, din greaeli invatam. xD

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Citat:Nix

Cred ca din toate imi plac cel mai mult -> din primul post prima si ultima, chiar foarte mult, ai lucrat impecabil si imi plac umbrele. Si din al doilea post cred ca cel mai mult imi place a doua si a patra.
Ai pus frumos umbrele si pozitiile sunt foarte interesante, chiar daca nu prea dinamice.
Insa ar fi mai bine daca ai poza ceva mai de aproape, caci asa nici nu prea se inteleg foarte mult.
Hmmm... momentan nu ma prea pot pronunta desenezi frumos. Sper sa mai aduci, succes si multa inspiratie in continuare! *hug*

Citat:Arya

Stilul tau loli este foarte simpatic, chiar daca shading-ul nu este facut si cam tot ce ne-ai prezentat sunt drafturi neterminate. Mi-ar placea sa vad ceva mai muncit, mai detaliat sau poate care sa exprime ceva, dar totusi trebuie sa recunosc ca ai talent, trebuie doar sa il slefuiesti putin si vei fi bine. Ah, practica asta. Munca, munca si iar munca. Ai totusi probleme cu proportiile ceea ce iti face putin lucrarile executate neindemanatic. Nu sunt experta, dar se vede cu ochiul liber si asta inseamna un semn de exclamare in privinta asta.

Desenul cu ursuletul e dubios, in sensul de bizar putin nelinistitor, mai ales ca pantofii par sa fie enormi. Imi place totusi ca imi inspira ceva nenatural.

Succes in continuare :3

Citat:Lexyyy

Buna Chriss!
Toate desenele tale sunt foarte frumoase,imi plac foarte mult,in special primul desen.Al doilea desen,m-a facut sa zambesc,fata ei e haioasa rau.Al treilea desen…rochita ei,e pur si simplu superba!Cata imaginatie ai :3.Al patrulea desen,e si el haios.Imi place foarte mult ursuletul si mi se pare interesant sa vad un ursulet cu tocuri.Desenul al cincilea,al saptelea si al optulea imi aduc aminte de anime-ul Black Rock Shooter.Una dintre ele seamana cu Dead Master,iar celelalte doua,cu fata aceea blonda,cu care se juca Yomi.La desenul numarul 3,din reply,imi place rochia ei mult de tot.Mi-a placut felul in care ai desenat manecile.:3
Succes in continuare la desenat!^.^

Spor la desenat si multa imaginatie!
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Răspunsuri în acest subiect
Chriss' drawings - de Ang. - 29-06-2012, 03:06 PM
RE: Chriss' drawings - de Chriss - 29-06-2012, 06:53 PM
RE: Chriss' drawings - de Chriss - 17-07-2012, 01:31 PM
RE: Chriss' drawings - de Ana - 24-07-2012, 03:40 AM
RE: Chriss' drawings - de Chriss - 09-08-2012, 03:18 PM
RE: Chriss' drawings - de Kangelity - 10-08-2012, 12:57 AM
RE: Chriss' drawings - de Aggie - 10-08-2012, 09:36 AM
RE: Chriss' drawings - de Chriss - 10-08-2012, 12:31 PM
RE: Chriss' drawings - de Chriss - 03-09-2012, 07:20 PM
RE: Chriss' drawings - de Aggie - 05-09-2012, 10:41 AM
RE: Chriss' drawings - de Chriss - 26-12-2012, 03:00 PM
RE: Chriss' drawings - de Ana - 16-01-2013, 01:08 AM
RE: Chriss' drawings - de Chriss - 21-10-2014, 09:02 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)