Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Timp liber...

#3
Hello, hello 15

Buuun, am decis sa dau o raita pe la sectiunea asta si am dat de threadul tau.

Prima poza. E incadrata bine. Nu stiu daca ai vreo idee despre reguli sau chestii de genul, dar pare ca ai un ochi bun 15. Singura problema e ca are noise [ adica e cu purici 21 ] probabil din cauza lipsei luminii. Alta problema ar fi blitul. Desi e greu sa te lipsesti de el, te-as sfatui s-o faci atunci cand iti permiti. Din punctul meu de vedere, fara blit culorile sunt mult mai naturale, mai calde. Doar parerea mea. Poti la fel de bine s-o ignori 21

A doua poza. Ideea e frumoasa. Calitatea... nah, se intampla. Ai suprapus doua poze? 39. Anyway, practice makes perfect. Asa cum a zis @Alicia. , ar fi mers un alt unghi, dar asta tine de tine 4.

A treia poza. One of the bests. Culorile sunt superbe, editate sau nu. Incadrarea e si ea buna, deoarece ai reusit sa faci un fel de rama din ramurile copacilor si ce se afla in jurul tau. Arata bine, mai lipseste un titlu pe masura.

Cam atat deocamdata. Tine-o tot asa, esti pe drumul cel bun. Din moment ce te intereseaza si incerci, n-ai cum sa dai gres 3.



Răspunsuri în acest subiect
Timp liber... - de Lexxu - 22-06-2012, 08:14 PM
RE: Timp liber... - de Alicia - 22-06-2012, 10:31 PM
RE: Timp liber... - de nya - 25-06-2012, 07:34 PM
RE: Timp liber... - de Rain - 25-06-2012, 09:15 PM
RE: Timp liber... - de Lexxu - 02-09-2012, 11:05 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)