Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey there :D

#1
Salut Animezup 4

Ma numesc Adrian (ady4), dar mi se spune (in special online) WoLF. Ca sa ma descriu, as putea zice despre mine ca ascult rock (intotdeauna muzica e prim-plan pentru mine, deci cu asta incep 4 ) , gen metal, hard rock, alternative si ... yea, Soft/Ballade too! Totusi nu ascult doar rock, ci si rap, dubstep, uneori (cam rar) pop, daca imi place melodia si alte genuri pe care nu prea le stiu 21
Mai creez muzica, desi imi apar idei si nu le termin( gen fac beat si nu merge melodia, sau imi vine un bassline da nu continui ... @producers, you know what i mean 21 )
Imi place sa desenez, doar in creion. Nu folosesc culori. De ce? Am impresia ciudata ca orice culoare aplicata intr-un desen de-al meu n-are rost 4 SO, it's pointless ^^ .
Desenez in principal abstract/tribal (imi exasperez colegii, gen dureaza jumate din examen doar sa subliniez =]] ) dar si anime (yea...amateurish...) si uneori landscape (REAL amateur =]]).
In principal am o imaginatie bogata, de aici si chestia cu muzica si desenul. De curand am inceput sa scriu ceva versuri dar ... oarecum greu 21

Asa, sa trec la alta parte [enough music 4]

Inainte sa intrebati "yaoi/yuri/hentai" voiam sa intreb, cam ce inseamna?4 sunt oarecum noobish in anime, mai mult caut serii video si cam atat, deci nu sunt cunoscator 4 @Azazel, m-a invatat mult din ce stiu acum despre anime ... si intr-un an =]]

Ce mai pot zice, aparentele mi se par nesemnificante. Sunt [presupun] vesel si outgoing dak sunt cu prietenii. caz contrar (90% din timp) ori sunt pe PC, ori stau (doin nothing =]]) ori ascult muzica ... pe scurt, leneveala la greu 21

as for the "good guy/bad guy" desi am practicat o vreme [8-9 ani] arte martiale, nu sunt violent [decat glumesc, dar usor] si nici nu sunt impunator Smile mai mult imi place sa fiu un ajutor pentru ... cine are nevoie 21
yea, dorm putin, in general ma culc la MINIM 11 (rar O_O ) si maxim la 4-5 depinde. media 2-3 dimineata...si ma trezesc la 5, din moment ce stau in provincie 21

I kinda got nothin left to say so, eventual mai postati intrebari daca vreti sa aflati ceva 4

Peace ^^.

-WoLF
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<



Răspunsuri în acest subiect
Hey there :D - de SouL_ReapeR - 03-05-2012, 10:29 PM
RE: Hey there :D - de Lia - 03-05-2012, 10:41 PM
RE: Hey there :D - de SouL_ReapeR - 03-05-2012, 11:16 PM
RE: Hey there :D - de Lia - 03-05-2012, 11:40 PM
RE: Hey there :D - de SouL_ReapeR - 03-05-2012, 11:54 PM
RE: Hey there :D - de Lia - 04-05-2012, 12:27 AM
RE: Hey there :D - de Me_Samy - 04-05-2012, 09:29 AM
RE: Hey there :D - de Addeh - 04-05-2012, 04:33 PM
RE: Hey there :D - de Stormrage - 04-05-2012, 09:01 PM
RE: Hey there :D - de Azazel - 04-05-2012, 09:01 PM
RE: Hey there :D - de Lia - 04-05-2012, 09:43 PM
RE: Hey there :D - de SouL_ReapeR - 05-05-2012, 01:07 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)