Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intamplari cu vecini "inteligenti" si amuzanti

#8
Eu una stau la bloc si am niste vecini O__o pfiuuuu.
1. Am avut un zmeu verde si ma tot jucam cu el pe geam (din lipsa de ocupatie) si nu s-a batut putin de geamul vecinei de sub noi (eu stau la 3) si a inceput sa faca scandal si mi-a taiat zmeul cu foarfeca grr si normal ca m-am enervat si i-am aruncat scrumiera in cap. (zmeul il aveam de cand eram mica).
2. Vecina de sub mine tot face reclamatie la administrator ca de ce arunc eu chistocuri pe geam si ar trebui sa se ia masuri, altfel anunta politia. Eu am aruncat o singura data un chistoc pe geam O__o pentru ca nu mi-am gasit scrumiera.
3. Aveam un catel, labrador, si normal ca-l tineam in casa si atunci cand ieseam cu el afara vecina tot ma intreba. "L-ai scos afara?" sau "Nu stii sa-l scoti afara?" si cainele era tot timpul cu mine 29 dafuck. Si normal ca m-am enervat pe ea si i-am zis "Tu esti chiar proas*a? Du-te naibi de oarba si lasa-ma in pace!" si s-o dus la mama ca sa-i zica si mama nu mi-o zis nimica 78 21.
4. Tot vecina de sub mine. Are o fata care e cea mai mare pitipoanca din univers. Odata ma jucam cu mingea de baschet cu un prieten (ne pregateam sa mergem la teren) si o venit ficasa sa-mi zica, ca masa tot ii zice administratorului sa ma dea la o casa de copii. Dafuck 22' de parca ea e maicamea.

Si ar fi mult mai multe faze dar nu-mi amintesc acum. Oricum, vecinamea e proas*a si are nevoie de consultatii.

Ja ne ^^.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Intamplari cu vecini "inteligenti" si amuzanti - de Lexxu - 12-05-2012, 03:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)