Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adio!(SasuSaku + 16)

#5
Dupa cum scrie si in comentariul meu, daca am tras o concluzie gresita din ceea ce am observat, ai scuzele mele.
Cat despre relatiile tale sexuale, daca citesti cu un pic de atentie ceea ce ti-am scris in comentariul de mai sus, poti trage usor concluzia ca eu ti-am zis ca NU CUNOSTI despre ce vorbesti. Nu ma intereseaza ce-ai facut tu la anisorii tai, chiar as prefera sa nu stiu sincer, dar nicaieri nu am scris ca ai facut sau nu ai facut. De asta te-am si invitat sa scrii din ceva CE STII, nu sa incerci sa-ti imaginezi situatii pe care tu esti mult prea mica sa le intelegi cu adevarat. Si mult prea mica sa construiesti povesti in jurul acestora.

In continuare, poti sa reclami orice iti doresti, am avut grija ca comentariul meu sa fie unul impartial si politicos (pe langa cateva exceptii unde nu se mai putea), ceea ce aparent nu a avut reactia scontata.

Prin AMBU, presupun acum ca te referi la ANBU ceea ce explica de ce eu n-am reusit sa gasesc azi-noapte ce Dumnezeu se vroia a fi asa ceva si ma tot ducea spre site-uri de echipamente medicale.

Eu in continuare nu m-am legat de nimeni din familia ta ci doar am facut o observatie asupra unei bucati de text unde vorbele personajului tau nu mi-au sunat sincer, ci mi-au parut insertie a ta, cu propriile probleme, ceea ce e neavenit unui text.

Tu nu prea stii sa scrii ma tem, nu sa citesti, ceea ce din nou este un lucru pe care eu nu l-am zis. Daca as fi considerat ca nu stii sa citesti (ceea ce consider acum avand in vedere ce raspuns ai trimis aici asupra unor lucruri pe care eu NU le-am zis in comentariul meu) nu ti-as fi recomandat sa citesti o carte sau doua pentru a prinde niste trucuri intr-ale scrisului.

Deci, domnisoara, te-as ruga ca pe viitor, inainte sa dai un raspuns obraznic cuiva care incearca sa te ajute sa progresezi, sa ai grija sa citesti cu atentie ce ti-a zis respectivul si sa intelegi la ce se refera. Daca nu intelegi ceva sau iti e neclar, iti stau la dispozitie pentru lamuriri.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Răspunsuri în acest subiect
Adio!(SasuSaku + 16) - de Capsunica - 03-03-2012, 12:23 AM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de Daria - 03-03-2012, 01:35 AM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de CyBeR - 03-03-2012, 04:33 AM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de Capsunica - 03-03-2012, 11:43 PM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de CyBeR - 04-03-2012, 12:07 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scrisoare de adio RaYnutza 0 1.602 02-07-2011, 05:54 PM
Ultimul răspuns: RaYnutza
  Niciodata sa nu spui "Adio" ! Marina. 24 14.498 27-11-2010, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Adio! Cristiuță 3 3.408 25-06-2010, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)