Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Recomandari - In cautarea unui joc

#11
In primul rand, nu am de gand sa dau bani pe un joc. Motivul ar fi clar: nu sunt cine stie ce experta, si nici n-am sa joc incontinuu. Sunt sigura ca dupa o vreme, daca n-am cu cine juca am sa ma las. Vreau ceva doar de distractie, pe timpul verii, eventual sa pot juca cu prietenii. Momentan ma gandesc la Aion (desi la aia 30GB nu ma indur si nu cred ca-mi permite calculatorul, nu stiu, n-am incercat) sau la Forsaken World. Azi-noapte mi-am descarcat Lol. Sper sa nu-mi sara cineva in cap ca spune asta, dar nu prea e genul meu. Imi palce sa-mi customizez singura caracterul, si vreau ceva care se joaca mai mult din tastatura (nu sa dau click mereu, mereu). Grafica mi se pare super, nimic contra, numai ca nu sunt obisnuita cu genul asta de jocuri. Legat de Diablo, multa lume zice ca nu merita. Momentan au probleme mari, in special cu serverul.

Multumesc din suflet pentru recomandari MajinCloud. Poate acum ca am postat o sa iti poti face o idee cam pe ce jocuri ma axez, si ceea ce caut. (Lia, inca astept postul tau xDD).
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Răspunsuri în acest subiect
Recomandari - In cautarea unui joc - de Niska - 12-02-2012, 12:20 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 17-05-2012, 05:29 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 05:39 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Lia - 18-05-2012, 06:49 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 09:54 PM
RE: Recomandari - In cautarea unui joc - de Lia - 14-08-2012, 05:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)