Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Recomandari - In cautarea unui joc

#3
Zerooo, multumesc mult ca ai postat. Apreciez raspunsul tau, faptul ca mi-ai sugerat o idee, insa, din pacate am incercat deja ESO. A fost cam acum jumatate de an, cred (poate exagerez, s-ar putea sa fi fost mai putin, nu stiu, nu mai retin). Oricum, ideea e ca l-am dezinstalat. Nu apucasem sa ma satur de el inca, dar n-aveam timp, iar sora mea ma batea la cap sa scap de toate porcariile din P.C. Sunt sigura ca merita, pentru ca este de la PW din cate stiu, iar acestia se ocupa foarte mult de jocurile lor (events, updates etc). Problema este ca am vazut cam cum arata jocul si nu mi se pare asa interesant, cel putin nu la prima vedere. (cred ca m-am cam plictisit putin de gameplayul de la PW. Nu stiu de ce am senzatia ca toate seamana cate putin intre ele). De aceea asi vrea sa incerc ceva nou. M-am interesat pe net de un top best 10 anime MMOs. Am vazut acolo cateva titluri interesante (Iris, Fiesta, Fantasia, Luna, FlyFF, Eden, etc.) Dintre ce mai era pe acolo Maplestory nu mi-a placut ca si gameplay, iar Dragon Nest avea o perspectiva ciudata din care priveai cu personajul. Acum nu stiu ce sa zic de celelalte, de aceea vreau sa aud ce credeti. Exista cineva care a incercat jocurile mentionate in paranteza, mai sus? Si cam ce v-a placut/nu v-a placut la ele?
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Răspunsuri în acest subiect
Recomandari - In cautarea unui joc - de Niska - 12-02-2012, 12:20 PM
RE: Recomandări - în căutarea unu joc. - de Niska - 12-02-2012, 07:18 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 17-05-2012, 05:29 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 05:39 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Lia - 18-05-2012, 06:49 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 09:54 PM
RE: Recomandari - In cautarea unui joc - de Lia - 14-08-2012, 05:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)