Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce reality show-uri urmaresti/ai urmarit?

#1
Ei...chiar nimeni?
Ma gandeam sa ne folosim putin si de sectiunea asta. Imi vine putin cam greu sa cred ca nu sunt pe aici persoane care sa urmareasca asa ceva. Mie cel putin imi plac destul de mult anumite reality show-uri.

Dupa cum spune si numele, ideea este sa vorbim despre reality show-urile pe care le urmarim in prezent sau, de ce nu, despre cele pe care le-am urmarit candva.

Si, pentru ca asa este politicos, o sa incep eu.
Ar fi de mentionat cam asa:
Survivor - Am inceput sa ma uit la Survivor mai intai pe AXn, si apoi (cand m-am prins si eu ca pe net gasesti chiar de toate) am inceput sa iau episoadele de pe torrente. Am o placere ciudata sa vad cum se sapa reciproc oamenii pe acolo. Desi este probabil si multa regie, ca deh, sa avem si noi la ce ne uita, ideea asta de experiment social mi se pare foarte misto.
The amazing race - La asta ma uit mai mult pentru locurile diferite de pe glob in care sunt trimise echipele. Dar, inevitabil, dupa cateva episoade ajung sa ma prinda si rivalitatile dintre echipe, sa dezvolt simpatii si antipatii etc.
Gold rush Alaska - La asta am inceput sa ma uit recent pe Discovery. Nici eu nu stiu exact ce imi place exact la serialul asta, dar a reusit sa ma captiveze. Chiar m-a apucat recent sa dau jos de pe torrente si Bering sea gold, care evident ca merge tot pe ideea asta a cautatorilor de aur din Marea Bering.
Si last but not least, ar fi Ink Master, pe care il iau tot de pe torrente. Nu stiu daca este dat si la TV. Am urmarit mai de mult si LA Ink sau Miami Ink. Spre deosebire de ultimele doua, care arata cum decurg lucrurile in mod "normal" intr-un salon de tatuaje, Ink master merge pe ideea unui concurs intre mai multi artisti pentru titlul de *drums* Ink Master 21

Cam astea imi vin in minte pe moment. Acum astept sa mai fur idei si de la voi Smile




Răspunsuri în acest subiect
Ce reality show-uri urmaresti/ai urmarit? - de Cristina_ - 11-02-2012, 01:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)