Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eternă suferință

#4
Hey, hey recunosc că am citit de când ai postat, şi am avut şi o tentativă de a vă lasa un comm, dar a aparut altceva, oricum revin.
Mă bucur să vad o altă colaborare pentru un alt fic, care se anunţă de pe acum o capodoperă. Titlul, mă duce cu gândul la mai multe idei şi totuşi nu îmi oferă nici un indiciu concret în legatură cu ceea ce se va întâmpla pe mai departe. Ideea mi se pare absolut genială, şi abia aştept să vad care este directia în care o va lua actiunea. Ador numele personajului feminin, foarte original, îmi place cum i-ai schitat personalitatea. Despre Daniel nu pot să îmi dau prea mult cu parerea, din moment ce întreaga sa personalitate este învaluită în mister. M-a surprins într-o oarecare masură faptul că parintii lui Aylin nu i-au spus că va mai sta cu cineva, deşi presimt că asta va avea o importanţă destul de mare, pentru ceea ce se va întâmpla pe parcurs. Am vazut câteva greşeli, nu mai ştiu exact care anume, dar ştiu că au fost. Well cam atât aştept next-ul sper să mă anuntati. Spor la scris bye.



Răspunsuri în acest subiect
Eternă suferință - de Mad Hatter - 29-01-2012, 08:57 PM
RE: Eternă suferinţă - de Lia - 29-01-2012, 09:07 PM
RE: Eternă suferinţă - de hiimera - 30-01-2012, 11:56 PM
RE: Eternă suferinţă - de Katniss - 09-02-2012, 01:56 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)