Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#40
Bun, bun. Cum am promis acum nextul =>>> (acest capitol este special, deoarece va fi povestit de Ai insusi)



[center]Capitolul 15.

Ai P.O.V [/center]







Jhon tocmai mi-a cerut "mana" cum ar venii. Sunt asa de uimit... si fericit. O multime de fiori imi invadeaza corpul, insa niste fiori placuti. Nu mi-am imaginat niciodata ca povestea noastra de dragoste s-ar putea transforma asa. Inainte eram fericiti, dar Jhon, a ales sa plece... fara sa-mi spuna motivul. Parasise orasul, parasindu-ma fara macar sa-mi explice de ce. Inca ma mai intreb de ce a facut asa ceva. De ce a plecat fara sa-mi adreseze un amarat de "adio"?
Nu cred ca m-am simtit mai rau ca si atunci. Inima mi-a fost zdrobita cu brutalitate, iar tot ce ramasese din ea, erau micile bucatele rosii. Am suferit mult, dupa plecarea sa, poate prea mult. De fapt, daca stau sa ma gandesc nici nu stiu de ce l-am iertat asa de repede... poate raspunsul e ca sunt un naiv, indragostit pana peste cap, de un vagabont. Il iubesc mai mult ca orice, iar atunci cand m-a intrebat jos daca vreau sa fiu logodnicul sau si cum si-a cerut scuze... Ah, nici nu am cuvinte. In momentul acela, am putut simtii cum acele mici bucatele ce alcatuiau inima mea cumva, s-au lipit la loc. S-au lipit la loc, formand un intreg. Sunt asa de fericit si emotionat, incat imi vine sa si plang.
Acum, nu ma mai indoiesc de nimic. Am putut simtii cum Jhon se emotionase si el la randul sau, desii nu-i prea sta lui in fire sa faca asta. Am simtit... iubirea lui, adresata mie si doar mie.
Urca scarile impreuna cu mine. Eu insa nu-mi foloseam picioarele, deoarece eram carat de Jhon, precum o mireasa. Deja am inceput sa-mi imaginez ca el e mirele si eu mireasa, imbracat intr-o rochie alba alaturi de iubitul meu, Jhon. Doar acest gand ma face sa zambesc. Ba chiar, am chicotit usor atragandu-i atentia blondului.
- Ce e asa amuzant, iubire? intrebase el, oprindu-se.
Ma privea prin marile formate de ochii sai frumosi. Aceeasi culoare inchisa, atat de frumoasa, aceeasi privire ce te lasa fara aer. Cred ca am si uitat sa respir, caci, de 5 secunde nu mi-am mai "hranit" plamani cu aer. Intr-un final mi-am revenit, observand ca mi-au transpirat si palmele.
- Nimic... doar ma gandeam la mine si la tine. Tu intr-un costum elegant, iar eu intr-o rochie alba. Cum suna? intreb eu fixandu-l cu privirea.
- Pai... -facuse o pauza- atunci trebuie sa-ti cumparam o rochie pe masura ta, dar... sa stii ca nu ma pot stapanii sa nu te devorez pana dupa nunta. imi spuse lasandu-ma jos.
Ajunsesem in camera. O camera frumos luminata de razele soarelui, ce-ti faceau loc printre jaluzele. Peretii erau de o culoare rosie, ceea ce-ti dadea o multime de fantezi, asa cum pateam eu acum. Patul e de doua persoane, iar in camera mai exista un birou, un televizor si altele.
Ma aflam pe suprafata moale cu Jhon deasupra mea. Ma privea, intens. Aveam presimtirea ca nu vroia sa ma scape din ochii nici macar o secunda, insa imi placea. Imi placea iubirea lui, caldura lui, ochii, totul. Il iubesc mai mult ca orice pe lume si abea astept sa devin sotul lui cu acte in regula.
Nu am mai avut rabdare si i-am cuprins buzele intr-un sarut tandru. Mi-am impleticit o mana in a lui, strangand-o usor. El facu la fel la randul sau. Mi-am introdus limba in lacasul sau umed cercetand in voie. A ramas neschimbat. La fel de dulce si incantator ca prima data cand l-am gustat. Limba mea o mangaia pe a sa, usor, pentru a nu grabii acest moment ce l-am putea numii "reintalnirea". O mana mi-am dus-o pe spatele sau, mangaindu-l. Vroiam asa mult sa-i simt caldura corpului, sa-l simt inauntrul meu. A trecut ceva vreme de cand nu s-a mai intamplat asta si sunt nerabdator, desii nu vreau nici in ruptul capului sa grabesc acest moment. Si Jhon stie asta... imi place sa savurez fiecare moment.
Blondul a rupt sarutul, pentru a ma privi, din nou. Isi intredeschise buzele. Probabil vroia sa-mi spuna ceva, insa l-am oprit.
- Aici, cuvintele nu mai sunt de prisos. Poate doar doua : te iubesc. spusesem pe un ton cald.
Firele aurii ale iubitului meu, atarnau acum pe fruntea lui, ascunzandu-i pielea ce se afla in acea zona. Ma privea cald.
Ochii sai sunt plini de iubire, ceea ce ma uimeste. Nu l-am mai vazut chiar asa niciodata, dar ma bucur. Ma bucur ca i-am incalzit inima si ca i-am topit toata gheata de pe ea.
- Ai, tu stii... imi spuse atingandu-mi obrazul cu palma, mangaindu-l mai apoi. Nu m-am priceput niciodata la sentimente, insa... crede-ma. Te iubesc din tot sufletul meu. Imi spuse incet pentru a prelungi momentul.
Dupa ce a rostit ultimele doua cuvinte am putut simtii cum inima mea o i-a razna. Cum... doua cuvinte pot sa ma faca asa fericit? Cum doar un chip, un om... ma pot face sa fiu in halul asta? Sunt mai fericit ca niciodata. Un fior placut mi-a parcurs intreg trupul, dupa cele spuse. Mi-a cuprins buzele intr-un sarut tandru, incet... asa cum imi place mie.
Eram fericit. Fericit ca-l aveam aproape de mine insfarsit. Poate ca cel care a spus " Dupa ploaie vine si soarele" avea dreptate... niciodata, dar niciodata nu m-am asteptat la una ca asta. Sa ne logodim asa deodata, sa ne iubim din nou... ahh, ma excita pana si corpul sau frumos, ce este acoperit de un tricou negru si o pereche de pantaloni trei sfert tot negri. In schimb, eu am pe mine un tricou alb cu o camasa peste si pantaloni sunt tot trei sfert, doar ca ai mei sunt albi. Noi doi suntem alb si negru. Cele doua non-culori care nu se aseamana deloc. Ca si plus si minus, nu sunt deloc la fel, insa se atrag tot timpul.
Zambesc in sinea mea, incepand si eu jocul fierbinte care defapt, a inceput demult doar ca este la inceput. Ii apuc tricoul cu mainile, indemnandu-l sa-si ridice mainile pentru al indeparta. Blondul ma asculta, lasandu-ma sa fiu eu cel care ii expune trupul, privirilor mele curioase. Stiu cum arata, doar a mai trecut prin "patul" meu sa zic asa, doar ca sunt curios... tot la fel de bun a ramas? are aceeleasi tatuaje, sau si-a mai adaugat si altele la "colectie" ? Sunt in adevaratul sens al cuvantului curios. I-am indepartat bucata de material, parca in reluare. Acum il studiam, din cap pana in picioare. Ceva nu era bine...
Si-a mai facut un tatuaj, cu un craniu ce tine un trandafir in gura. Dau din cap dezaproband cu desavarsire. Nu eram eu asa mare fan al tatuajelor, desii am si eu unul pe spate. O inima sfasiata de un tigru alb. Mi l-am facut dupa ce Jhon a plecat. Mi l-am facut pentru a nu uita niciodata ca iubirea doare mereu si mereu... pentru a nu ma indragosti de altcineva care sa-mi faca aceeasi chestie sau cine stie? poate si mai rau.
Imi scutur capul de doua ori, alungand aceste ganduri departe de mine si de aceasta camera. Acum tot ce e important este ca sunt impreuna cu Jhon si ne iubim.
Il trantesc pe pat, punandu-ma peste el. Ii cuprind buzele intr-un sarut mai pasional, de data asta. Lui ii place mai plin de viata, iar mie mai lent. Eh, de data asta o sa-i fac pe plac. Imi introduc limba in lacasul sau umed, cercetand si gustand in voie. Mai dulce nu se poate... desi, in trecut a fost acru. Ii cuprind muguri intre degete, rasucindu-i usor. La contactul lor cu mainile mele, s-au intarit pe loc. Uneori pot fi asa de... Ahm, de insetat cand vine vorba de Jhon.
I-am eliberat buzele, coborand pe gat in jos. Ii sarutam fiecare particica cu grija. Nu vroiam sa scap nimic. Doream sa ii gust fiecare particica de piele, pentru a-mi ramane in minte gustul sau.
Sarutam si sugeam pielea gatului, de un gust precum ciocolata. In scurt timp, ajunsesem si la cei doi muguri. Am inceput sa-i sug si sa-i ling. I-am muscat de cateva ori, usor pentru a nu-i provoca durere blondului.
Acesta incepuse sa geama la fiecare atingere de-a mea. Imi placeau aceste zgomote. Mai ales ca proveneau de la el... Jhon al meu.
Insa, nu a durat prea mult ce faceam deoarece blondul se rasuci, iar eu ajunsesem sub el.
- Ai, ai uitat ca eu nu sunt dominat, ci domin? spuse cu o sclipire in ochii, atat de specifica lui.
- Incercam si eu. Raspunsem, afisand un zambet micut in coltul gurii.
Blondul, ma scapase rapid de camasa si tricou, lasandu-mi trupul prada privirilor sale albastre. Ma studia atent. Se putea observa din privirea sa, ca nu dorea sa scape nici un detaliu, iar la felul cum ma privea, parca dorea sa-i ramana in minte corpul meu. Eu in comparatie cu el sunt mai slabut, mai altfel. Dintr-o data tot sangele imi urca in obrajii, atunci cand Jhon isi duse mana la locul meu intim. Imi amintesc ca si atunci cand eram impreuna pentru prima data, avea efectul asta cand ma atingea acolo. Ma simteam putin jenat si al dracului de excitat. Inca de cand l-am sarutat, mi s-a trezit 'amicul'.
Blondul se asezase peste mine, ducandu-si o mana dupa gatul meu. Isi infipse degetele in parul meu negru ca smoala, tragandu-ma usor de unele suvite. Eu nu am facut decat sa imi intredeschid gura, scapand un scancet. Atat i-a trebuit la Jhon, pentru a-mi acapara buzele, pentru a pune stapanire pe ele cu unul din saruturile lui pasionale.
Mi-am dus mainile pe spatele sau, mangaindu-l. Pielea sa era fina... exact ca si a mea, doar ca al lui are gust de ciocolata si a mea de vanilie. Ar trebui sa facem o inghetata, nu?
Coborase incet pe gat, muscandu-ma putin, apoi sugand aceea portiune. Isi apropie apoi buzele de urechea mea, soptindu-mi senzual :
- Asta e cadoul dinaintea nuntii.
Nu am mai putut rezista atunci. Mi-am plimbat o mana, conducand-o cu grija la locul dintre picioarele lui. L-am strans usor, deschizand slitul pantalonilor. Reusisem pana la urma si am ajuns cu mana pe membrul blondului. Imi miscam mana in sus si-n jos rapid.
- Ahhhh.. imi gemea blondul la ureche.
Ce sunete erotice.. ce sunete delicioase. Dupa ce mi-am dat seama ce am gandit am rosit si mai tare, insa nu ma opream din a-i oferii placere lui. Acesta isi introduse si el la randul sau, mana in boxerii mei. Incepuse sa-mi mangaie 'bijuteria' eu scapand gemete peste gemete. Degeaba incercam sa nu scot aceste sunete erotice pe gura, caci trebuia si eu sa ma eliberez de ele cumva.
- Ai, nu mai rezist... imi spusese Jhon.
Am aprobat din cap, in timp ce scapam de pantaloni si boxeri. Blondul facea la fel, iar in urmatorul moment amandoi am ramas goi unul in fata altuia. Trupul lui... parca era sculptat de cel mai bun artist. Se vedea cu ochiul liber cum ii curgeau picaturi de sudoare pe abdomenul, luand forma patratelelor. Pur si simplu ma excit doar priviind.
Ei bine, acum e acum. De cand el a plecat atunci, eu nu am mai facut nimic cu nimeni si oricum eram stramt. O sa simt aceeasi durere, insa nu-mi pasa. Atata timp cat e el, e ok.
Ma patrunse cu doua degete, miscandu-le rapid inauntrul meu, facand micutul loc sa pulseze. Din nou, acele sunete atat de rusinoase dar placute auzului isi facusera aparitia. Pur si simplu refuzau sa se ascunda. Nu a durat mult pana blondul mi-a gasit punctul sensibil.
- Aici e. spusese victorios.
- Ai, esti gata?
M-am rezumat doar la a aproba din cap. A fost de ajuns pentru a-l simtii. Se pozitionase intre picioarele mele, iar 'amicu' sau era la intrarea din mine. Nu mai ezitase, ci ma patrunse direct. Prima data incet, apoi dupa ce a intrat tot, a inceput sa faca miscari de dute-vino. Amandoi gemeam tare si...
- Romeo si Julieta!! mai incet ca ma nenoroceste Chriss! urlase Reey probabil.
Se pare ca, camera lor era cea de langa a noastra. Bun, deci oficial nu doar noi suntem pusii pe treaba.
Din cand in cand ii mai furam cate un sarut, blondului. Acesta imi raspundea si de fiecare data ma mangaia delicat. Parca vroia sa-mi arate ca nu mai vrea sa plece niciodata... si asa sper sa si fie.
In scurt timp si el si eu am gemut prelung eliberandu-ne de lichidul alb si lipicios.
Corpurile noastre au cazut unul peste altul. Stateam imbratisati.
- Jhon?
Acesta inganase un "hm?".
- Te iubesc. i-am spus, depunandu-i un sarut pe frunte.
- Si eu te iubesc Ai, si eu. imi spuse pe un ton cald ce nu-l mai auzisem.
Cred ca am ramas prostit a doua oara pe ziua de azi. Si in plus simt... cum il iubesc din ce in ce mai mult. Cu fiecare minut ce trece, dragostea mea e tot mai mare. Il ador si de abia astept sa ma casatoresc cu el...



[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 02:50 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Daria - 28-01-2012, 03:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 03:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 28-01-2012, 04:43 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 10:29 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 10:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 29-01-2012, 01:02 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 29-01-2012, 01:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 29-01-2012, 01:51 PM
RE: M-am îndrăgostit - de DiZ - 29-01-2012, 01:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 30-01-2012, 09:55 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 30-01-2012, 11:20 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 31-01-2012, 12:26 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 31-01-2012, 08:23 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 31-01-2012, 09:27 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 01-02-2012, 02:27 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 03-02-2012, 10:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 04-02-2012, 02:30 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 04-02-2012, 07:07 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 05-02-2012, 08:47 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 05-02-2012, 10:07 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 07-02-2012, 07:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 07-02-2012, 08:26 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 09-02-2012, 12:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 09-02-2012, 05:58 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 11-02-2012, 01:39 AM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 12-02-2012, 08:37 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 16-02-2012, 09:03 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 18-02-2012, 08:00 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 19-02-2012, 04:28 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 19-02-2012, 05:28 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 22-02-2012, 09:00 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 26-02-2012, 08:32 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 03-03-2012, 06:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 03-03-2012, 07:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)